Çözüldü PC'den ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TAHSİN91

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarım hoparlör takılı olmasına rağmen hoparlörü görmüyor ve ses gelmiyor böyle bir hata alıyorum...
Ses kartı bulunamadı. Eğer bulunması bekleniyorsa donanım üreticisi tarafından sağlanan bir ses sürücüsü yükleyin.

2020.12.20-15.37.png

Çözüm
H310 PRO VDH anakartin sitesine gireyorum ama nasıl kuracağım bunu BIOS ile?
BIOS sürümünü güncelledim oldu arkadaşlar cevap veren herkese teşekkür ederim...
Merhabalar, bilgisayarım hoparlör takılı olmasına rağmen hoparlörü görmüyor ve ses gelmiyor böyle bir hata alıyorum...
Ses kartı bulunamadı. Eğer bulunması bekleniyorsa donanım üreticisi tarafından sağlanan bir ses sürücüsü yükleyin.

Eki Görüntüle 791392

Realtek HD Audio'yu indirin.

Eki Görüntüle 791392

İnternetten Realtek HD Audio'yu indirin. Kurun. Sonuçları buraya tekrardan yazın.

Buradan indirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 791392
Anakart üreticinizin sitesine giderek "Destek" sekmesinde bulunan ses sürücülerini indirin.

Ses sürücüsünü baştan kurarsanız bu sorun çözülebilir arkadaşların dediği gibi anakartının modelini tarayıcıda arat ve destek sayfasından Audio sürücüsünü indir.

H310 PRO VDH anakartin sitesine gireyorum ama nasıl kuracağım bunu BIOS ile?
BIOS sürümünü güncelledim oldu arkadaşlar cevap veren herkese teşekkür ederim...

Çözüm

Geri
Yukarı