PC'e ikinci SSD olarak taşınabilir SSD takmak mantıklı mı?

erdalersoy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim hazırda kullandığım bir SSD var ama yetmiyor. İkinci SSD olarak taşınabilir SSD takmak istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Merhaba. Benim hazırda kullandığım bir SSD var ama yetmiyor. İkinci SSD olarak taşınabilir SSD takmak istiyorum. Sizce mantıklı mı?

M.2 slotun varsa M.2 SSD takmak daha mantıklı. Taşınabiliri USB portuyla bağlayacaksan performansı çok iyi olmaz.

bence evet ama onerim degistirmendir veya anakarti degitirip 2'inci ssd takabilirsin ayri ssd
mantigi su baska bilgisayardan ssd bir oyun veya video varsa oynabilirsin ayri bir ssd alcaksan
iyi ve bilindik bir marka al cok fazla isinmasi engelmek icin isini bilen bir marka almani oneririm

M.2 yuvası varsa mantıksızdır. Yoksa olabilir.

M.2 yuvası olup olmadığını nasıl öğrenirim?(bilmediğimden soruyorum mantıksız soru sorduysam özür dilerim)

Bence evet ama onerim degistirmendir veya anakarti degitirip 2'inci SSD takabilirsin ayri SSD
Mantigi su baska bilgisayardan SSD bir oyun veya video varsa oynabilirsin ayri bir SSD alacaksan
İyi ve bilindik bir marka al cok fazla isinmasi engelmek icin isini bilen bir marka almanı oneririm

Anakart bu
SATA SSD daha bandıklı değimi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı