PCH E Class 1.0 yayın için nasıl?

İşlemcide sanal çekirdek teknolojisi yok. 6 çekirdek 6 izlek olarak çalışıyor. Benim tavsiyem Turing mimarisine sahip (GTX 16xx, RTX 20xx) NVIDIA bir ekran kartı alıp NVIDIA ENCODE H.264 üzerinden yayın veya video kaydı yapmanız. Veya başka bir seçenek olarak R5 2600, R5 3600, R5 1600 AF gibi işlemciler almanızı tavsiye ederim.

İşlemcide sanal çekirdek teknolojisi yok. 6 çekirdek 6 izlek olarak çalışıyor. Benim tavsiyem turing mimarisine sahip (GTX 16XX, RTX 20Xx) NVIDIA bir ekran kartı alıp NVIDIA encode h. 264 üzerinden yayın veya video kaydı yapmanız. Veya başka bir seçenek olarak R5 2600, R5 3600, R5 1600 AF gibi işlemciler almanızı tavsiye ederim.

Ben sana öyle demek istemedim sadece yayın yaptırır mı diye sordum.

Ben sana öyle demek istemedim, sadece yayın yaptırır mı diye sordum.
Öncelikle foruma konu olarak böyle soru sordunuz, direkt olarak bana sormadınız. Ben burada farklı bir öneri veriyorum daha az performans kaybı ile yayın yapmanız için. İster öneriyi dinleyin, ister dinlemeyin. Siz bilirsiniz.

Kasa ve PSU iğrenç. SSD kronik sorunlu. Bellek yetersiz. Anakart fiyatına göre kötü.

Belleği 2x8 yapmanızı öneririm. Bilgisayar alınıp kasa ve PSU satılabilir. Kasa olmasa da PSU satılmalı.
SSD'yi Toshiba Kioxia Exceria LTC10Z2240GG8 yapmanızı öneririm. Anakartı Asus B450M Dragon BULK yapmanızı öneririm.

Önerdiğim şeyler yapılmayacaksa ya da yapmaya bütçe yetmiyorsa kesinlikle alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı