Teknobiyotik E2 vs PCH E Class 1.0

YunusKoc

Centipat
Pc hocasının sistemi daha iyi yanlız incehesap yurtdışından aldığı için kargo uzun sürebilir, tekonbiyotiğin ürünleri hızlıdır bence kargo süresini göze al daha güçlü sistem al. RX580, 1650'yi ham yapar.

1650S RX580'in hemen arkasında yer alıyor arada da 250₺ bir fazlası var PCH E Class alıp RAM'i 16 yapmak çok daha mantıklı geldi bana.

RX580, 1650'yi ham yapar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kafa kafaya iki kart (TDP'den dolayı 1650 Super daha iyi) nasıl ham yapıyor ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kafa kafaya iki kart (TDP'den dolayı 1650 Super daha iyi) nasıl ham yapıyor ?
Sonunda ki S takısını görmedim ama zaten Nvidia kartların gücünü bir miktar kısıyor. En azından piyasa da öyle şeyler var.
RX580'e ileride bios mod yapılırsa gerçekten çok iyi olur.

Selamün aleyküm, yeni PC alacağım birkaç öneriye ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Teknobiyotik: Teknobiyotik E2 AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, GTX1650 Super 4GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı

İncehesap PC Hocası: PCH E Class 1.0 [PC Hocası] | R5 1600 ASUS Dual RX 580 O4G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com

İncehesap'daki SSD'yi 480 GB'a yukseltebilirim.
Aklımdaki soru ekran kartı hangisi daha iyi? Bir de Teknobiyotik güvenilir değil diyorlar?

Bende makina toplama aşamasındayım.
Teknobiyotikteki makineyi almak isterdim ben. Tek tek almaya kalksan 3500 lira ediyor. 500 TL kar edilmiş oluyor sistemde. Banada Ssd filan lazım değil ama üstteki makina alınır.

İşte en büyük hata bu sistemleri almak iki sistemde de ssd ve psular zaman ayarlı bomba kasaların hava akışıda hiç iç açıcı gözükmüyor lütfen biraz daha bekleyip adam akıllı bir bilgisayara sahip olun.
Bu arada PSU benim gözümde ekran kartından bile önemlidir tüm sistem PSU ya emanet 100₺ PSU ve yanmış bir ekran kartı ile dolaşmak istemezsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı