PCH F Class 1.1 alınır mı?

Görünüşü de şu çakma kasalardan çok daha iyi. Yandan çektikleri için kötü gelmiştir size, videolarını falan izleyin. Yani sırf kasanın görüntüsünü beğenmedim diye saçma sapan sistemler almak akıl karı değil. Yapmayın, etmeyin. Yazık.

Yok ben almayacağım demedim gayet iyi bir PC. Sırf görüntüsünü beğenmedim diye başka sistem almam.

Görünüşü de şu çakma kasalardan çok daha iyi. Yandan çektikleri için kötü gelmiştir size, videolarını falan izleyin. Yani sırf kasanın görüntüsünü beğenmedim diye saçma sapan sistemler almak akıl karı değil. Yapmayın, etmeyin. Yazık.

Profilinizden baktığım kadarıyla yaşınız 15, bu yaşta görünüşe heves ediyor olabilirsiniz fakat ileride çok pişman olursunuz, benden söylemesi.

Görünüşe pek heves eden bir insan değilim sadece dile getirdim.

Profilinizden baktığım kadarıyla yaşınız 15, bu yaşta görünüşe heves ediyor olabilirsiniz fakat ileride çok pişman olursunuz, benden söylemesi.

Görünüşe pek heves eden bir insan değilim sadece dile getirdim.
BLADE-5600XT / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RX 5600 XT EVO 6GB / 16GB RAM / 512GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR VE CYBER-1660S / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 512GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Sizce hangisi? Direk alacağım

Bu iki ürün arasında bütçenize en uygun olanı seçiniz. Diğer bu fiyata bulunan alternatifler oldukça kötü bileşenlere sahip. Bu kasalar hakkında ekstra olarak konuşulması gereken bir husus yok. Kasayı beğenmiyorsanız, mecburi ayrı ayrı olarak toplayacaksınız. Yoksa alacağınız kozmetik açıdan güzel olan bir kasa sizi güzel bir hüsrana uğratacaktır. 👍
Bütçeniz yeterli ise tâbii ki de RX 5600XT bulunan sistemi alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı