Pch v3.1 Ryzen 5 5500 RX 6600 sistem nasıldır?

thecasperr

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi yapmışsın. O birçok kişi 2. el 2060 alıyor 3500 liraya sonra milletin ekran kartına laf ediyorlar. Hayırlı olsun. O bütçede daha iyisi yok.

Öncelikle selam. Dün Gençer Gaming'de satılan pch v3.1 sistemini satın aldım. Fakat aldıktan sonra birçok kişi ekran kartımda sorun yaşayabilirsin falan dedi. Aldığıma pişman ettiler yani. Sizce iyi yapmış mıyım yoksa kötü mü yapmışım?

Sistemin linki: PCH V3.1 / RYZEN 5 5500 / RX 6600 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
(Anakartı B450 yapıp aldım)
Fena değil. İleride isterseniz kule soğutucu ekleyebilirsiniz. (Wraith yine kötü değil ama)

İleride ekran kartı güncellemek isterseniz ama güç kaynağını değiştirin, bilindik ve güvenilir bir marka ve model olsun.

İyi yapmışsın. O birçok kişi 2. el 2060 alıyor 3500 liraya sonra milletin ekran kartına laf ediyorlar. Hayırlı olsun. O bütçede daha iyisi yok.
Wattman hatasından falan korkuyorum. %50 Şansla ya kötü ekran kartı gelir ya da iyi gelir diyorlar. Şimdi merak ettiğim, kötü gelirse o kart kullanılmaz mı olacak?

Öncelikle selam. Dün Gençer Gaming'de satılan pch v3.1 sistemini satın aldım. Fakat aldıktan sonra birçok kişi ekran kartımda sorun yaşayabilirsin falan dedi. Aldığıma pişman ettiler yani. Sizce iyi yapmış mıyım yoksa kötü mü yapmışım?

Sistemin linki: PCH V3.1 / RYZEN 5 5500 / RX 6600 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

Bu fiyata aşırı iyi bedava gibi bir şey tek tek toplansa 13K'yı geçer.

Wattman hatasından falan korkuyorum. %50 Şansla ya kötü ekran kartı gelir ya da iyi gelir diyorlar. Şimdi merak ettiğim, kötü gelirse o kart kullanılmaz mı olacak?
%50 şans diye bir şey yok kim atmışsa iyi atmış onu. Wattman hatalı ekran kartı gelme ihtimali düşük. Gelirse bilmiyorum kullanılabiliyor mu vb, hiç kullanmadım AMD. En kötü verirsiniz servise sıfırıyla değişirler.

Genel olarak kasada bulunan PSU ve değiştirme imkanı sağladığı psular iyi değil. Ekran kartı genel olarak kötü bir model değil orta segment bir ekran kartı. PSU ilerleyen zamanlarda değiştirseniz iyi olur açıkçası.

Önemli değil mi? Millet çıldırıyorum bu hatadan diyor ama :d
Hocam eğer midenizi bulandıracak kadar dert ediyorsanız bu konuyu sistemi geri iade edin. Tekrardan aynı sistemi bu sefer ekran kartını nvidia yaparak alın

Geri
Yukarı