PCI aygıtı ve SM BUS sürücüleri nasıl yüklenir?

Ozx

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston Hyper 16 GB 3200 MHz cl16
SSD veya HDD modeli
kingston 1 tb A2000
Ekran kartı
İşlemci üzerinde
Anakart
Asus prime b560m-k
İşlemci
i7 10700k
Merhabalar, yeni bir sistem kurdum. Aygıt sürücülerinin bazılarında ünlem var.

Diğer aygıtlar.
Bilinmeyen aygıt!
PCI aygıtı!
PCI aygıtı!
Sm bus denetleyicisi!

4 tane ünlem var. Anakartım ASUS brime B560M-K işlemcim i7 10700K tünleşik ekran kartım var.

PRIME B560M-K|Motherboards|ASUS Global buradan Windows 10 64 Bit seçeneğini seçip, LAN-chıpset-Audio-VGA olarak 4 driver indirip kurdum. Ama halen 4 tane ünlem duruyor? Bunu nasıl halledebilirim?

Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun yeni sisteminiz.

Aygıt yöneticisi üzerinden ünlem bulunan aygıtlara;

Sağ Tıklayın > Özellikler > Ayrıntılar Sekmesi > Aygıt Açıklaması yerine Donanım Kimliklerini seçin.

Aşağıda açılan değer penceresindeki satırlardan birisini (genelde en üstteki) Google Amca'ya yapıştırın ve sürücünün hangi donanıma ait olduğunu ve sürücünün ne olduğunu bu sayede görebilirsiniz.

Bilinmeyen Aygıt daki donanım kimliğini dediğiniz gibi yaptım. Google bir sürücü buldu. Sürücüyü güncelleştirince onu hallettim.
Fakat;
PCI aygıtı!
PCI aygıtı!
Sm bus denetleyicisi! bunlar halen ne yaptıysam duzelmiyor.

PRIME B560M-K|Motherboards|ASUS Global bu adrestei Chipset kısmının hemen altında Show all yazıyor. 6 tane download linki çıkıyor. Hepsinimi yuklemem gerekiyor? Ben en ustteki 280 mb olanını yukledim. Diğerleri eski surumlerimi anlayamadım.
Hallettim teşekkür ederim. Chipset altında chipset driver yazan yer vardı onu yukleyince düzeldi hepsi. Başka ünlem kalmadı ama asus un sayfasında diğer satırlarda Lan Vga chipset in diğer yuklemeleri var, bunları da yuklememe gerek var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı