PCI Basit İletişim Denetleyicisi sürücüsü

Prisoners

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Aygıt yöneticisinde yüklenmeyen bir sürücü var. Ben pek anlamadığım için bu sürücünün indirme linkini bana verir misiniz?

Donanım kimliği:
  • PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_844D1043&REV_04
  • PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_844D1043
  • PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&CC_078000
  • PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&CC_0780
Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Anakartım ASUS P8H67-M le. İşlemcim Intel Core i3-2100.

Sürücü Intel Management Engine Interface sürücüsü, indirmeler sekmesinde bunun için sürücü var ama sizin için linki bırakacağım.

Sürücü Intel management Engine ınterface sürücüsü, indirmeler sekmesinde bunun için sürücü var ama sizin için linki bırakacağım.

Güncellemeleri denetlediğimde isteğe bağlı güncellemelerde management Engine ınterface çıkıyor onu yüklemem mi lazım? Yoksa sizin verdiğiniz linkteki daha mı iyi olur.

Evet onu yüklemeniz lazım. Muhtemelen Windows Update eski sürücüyü kuracaktır ama o kadar fazla fark etmez.
Intel ile ilgili bir sürücü olmalı. Intel DSA kurup bahsi geçen sürücüyü güncelleyebilirsin.
Yanlış bilmiyorsam DSA üzerinden Management Engine Interface sürücüsü yüklenmiyor, sadece ekran kartı, ağ sürücüsü ve bluetooth sürücülerinin yüklenmesine izin veriyor.

Evet onu yüklemeniz lazım. Muhtemelen Windows Update eski sürücüyü kuracaktır ama o kadar fazla fark etmez.

Yanlış bilmiyorsam dsa üzerinden management Engine ınterface sürücüsü yüklenmiyor, sadece ekran kartı, ağ sürücüsü ve Bluetooth sürücülerinin yüklenmesine izin veriyor.

Teşekkürler.

Intel ile ilgili bir sürücü olmalı. Intel DSA kurup bahsi geçen sürücüyü güncelleyebilirsin.

O program da benim sürücü çıkmıyor yine de teşekkürler. İndirip diğer güncellemeler var mı onu kontrol edeyim.

Geri
Yukarı