PCI Basit İletişim Denetleyicisi ünlem sorunu

Pavyon

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi yeni topladım ve tüm sürücüleri indirdiğim halde Aygıt Yöneticisi'nde PCI Basit İletişim Denetleyicisi üzerinde hala soru işareti bulunmakta. Tekrar yükledim ve reset attım sonuç aynı, hala sürücüsüz gözükmekte.
PCI\VEN_8086&DEV_A2BA&SUBSYS_7A621462&REV_00
Dosya kimliğinde buldum ilgili linklerinden indirdiğim halde olmuyor. Ne yapmam gerektiğiyle ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam akşam deneyip yine rahatsız ederim sizi.

Hocam hala sinir bozucu şekilde aynı duruyor.

Windows drivers packages yazanın içine girip dosya uzantısı .İNF olana sağ tık yapıp yükle de.
Hocam dediğiniz dosyayı indirdim. Windows drivers package klasöründe 3 tane klasör daha var orda Symbols, win7, win10, win10'na girdiğimde x64, x86, heci(güvenlik kataloğu), heci(kur bilgileri) yazan dosyalar var burdan hangisini yapıcam. Umarım anlaşılır olmuştur.

@Pavyon
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam videoda ki bi yere kadar geliyorum ama dosyayı görmüyor malesef.

Hocam videoda ki bi yere kadar geliyorum ama dosyayı görmüyor malesef.
Tamamdır hocam oldu yaa çok şükür sabrınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı