Çözüldü PCI bellek denetleyicisi ve SM Bus denetleyicisinde ünlem işareti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
ASUS Z370a Prime anakart kullanıyorum, siteden Chipseti'i indirdim ama yine de olmadı donanım kimliklerini yazıyorum. Windows 11 kullanıyorum ama ben Windows 10 olan chipseti indirmek zorunda kaldım Windows 11 için chipseti indirme linki yoktu.

PCI basit iletişim denetleyicisi donanım kimliği:
PCI\VEN_8086&DEV_A2A1&SUBSYS_86941043&REV_00

Sm bus denetleyicisi donanım kimliği:
PCI\VEN_8086&DEV_A2A3&SUBSYS_86941043&REV_00

1663090274115.png

Çözüm
İndirip deneyin.
İndirip deneyin.

Çözüm
İndirip deneyin.

Çözüldü teşekkür ederim.

Yener hocam konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın bir şey soracağım. Corsair kulaklık kullanan kullanıcılar ICUE 4 yazılımının Ekolayzır ve Surround moda geçse bile kulaklıklarında aktif olmamasından şikayetçi, bundan benden şikayetçiyim. Ve bu olay Windows 11 22H2 update'inden sonra oldu. Corsair forumda bir sürü konu var "22H2 güncellemesinden sonra ekolayzır kullanılmıyor aktif olmuyor" gibi... Corsair ise şöyle bir makale yayınlamış. Link bu makalede bahsettiği
  • Version 10.29.0.5152
  • Version 10.30.0.5152
versiyonlar bu sizin bana vermiş olduğunu ME driver ile alakalı olabilir mi ? Sizin bana verdiğiniz link son sürüm mü ? Windows 11 için olan mı ? Bu problemin bu makaledekileri yaparsak çözüleceğini iddia ediyor Corsair. Bu verdiğiniz linkin bir önceki sürümleri veya daha yenisi varsa nasıl görebilirim. Tekrardan kusura bakmayın. Bahsettiğim konuya bakmak isterseniz eğer Corsair

Son düzenleme:
Anladım hocam. Intel zaten uygun olanı yüklüyor. İsterseniz kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı