Çözüldü PCI-e 3.0 anakarta 2.0 ekran kartı takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

detroyer

Decapat
Daha fazla  
Gençler şimdi benim ekran kartım var, yeni aldım. GT420 2 GB PCI 2.0. Benim anakartım PCI 3.0 anakart, modelim P8Z77-V LX Z77.

Son düzenleyen: Moderatör:
pci e 2.0 1x girişi var ben buna riser takıp m2 taktım ama hızı cok kötü bu ara da usb 3.0 girişi var riserin usb sini 3.0 usb ye takınca görmüyor ssd daha hızlı nasıl yapa bilrim Yardımcı olursanız sevinirim
h81m-p33 msı anakart
asus r7 240 ekran kartı 2 gb
samsung 970 evo plus 240 gb ssd

PCI'e 2.0 1X girişi var ben buna riser takıp M.2 taktım ama hızı cok kötü bu ara da USB 3.0 girişi var riserin USB'sini 3.0 USB'ye takınca görmüyor SSD daha hızlı nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Bazı riserler sadece ekran kartı takılma amaçlı olabiliyor USB okumama sorun değil zaten riser USB okumak için tasarlanmamıştır eğer böyle bir riser varsa elinizde USB okumasını beklemeyin. Riser 009S PCI-E 1x to 16x USB 3.0 Ekran Kart Uzatma V9 V009S BTC Fiyatları ve Özellikleri

M2 M.2 NGFF USB 3.0 Port M.2 Riser M.2 Riser Kart M.2 M2 Fiyatları ve Özellikleri bu sizin istediğiniz ürün veya buna benzer ürünler burada bulabilirsiniz.

M2 M.2 NGFF USB 3.0 Port M.2 Riser M.2 Riser Kart M.2 M2 Fiyatları ve Özellikleri bu sizin istediğiniz ürün veya buna benzer ürünler burada bulabilirsiniz.
Aynen bu var başka riser alsam USB 3.0 girişinden M.2 SSD'yi görür mü?

Bu sizin istediğiniz ürün veya buna benzer ürünler burada bulabilirsiniz. M2 M.2 NGFF USB 3.0 Port M.2 Riser M.2 Riser Kart M.2 M2 Fiyatları ve Özellikleri PCI-e X1 modeli de araştırarak bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı