PCI-e kablosu takınca kasa çalışmıyor

h00kie

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler. Birkaç gün önce sarı siteden ikinci el bir ekran kartı almıştım. Bugün de ekran kartını takmaya çalışırken ekran kartının gerekli PCI-e kablosu 6 pin olduğu için fotoğraftaki takılı olduğu yerinden çıkarıp ekran kartıma takmayı ve kasayı çalıştırmayı denedim. Kasadan hiçbir reaksiyon gelmeyince ekran kartına PCI-e slotunun yeterli güç verip vermeyeceğini denemek istedim ve fotoğraftaki beyaz kabloyu ilk olduğu yere geri taktım. Ve kasa çalıştı. Ama çalıştıktan sonra ekrana “bilgisayarı kapatın ve PCI-e kablosunu ekran kartınıza yerleştirin.” tarzı bir şeyler diyor. Dediğim gibi o kabloyu ekran kartıma yerleştirince kasa çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

IMG_0155.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam müsait bir zamanda testi yapınca tekrar rahatsız ederim sizi, sağolun
Beklemedeyim hocam, siz sağolun.

@MertAli37 Hocam ne yaptınız test ettirebildiniz mi inşallah? Birkaç gün yazmayınca meraklandım açıkçası

Beklemedeyim hocam, siz sağolun.

@MertAli37 Hocam ne yaptınız test ettirebildiniz mi inşallah? Birkaç gün yazmayınca meraklandım açıkçası
Hocam? Anakart işini ne yaptınız ya @MertAli37 Ben de birkaç gündür unutmuştum. Aklıma geldi de yazayım dedim. Bakarsanız sevinirim.

@MertAli37 Hocam? Bilgisayarcıya gidip test ettirmemiş olsanız bile yazmanız benim için önemli. Lütfen yazın da bitsin bu çile. Beklemedeyim.

Tamamdır hocam müsait bir zamanda testi yapınca tekrar rahatsız ederim sizi, sağolun
@MertAli37 @MertAli37 @MertAli37 @MertAli37 @MertAli37 @MertAli37 @MertAli37 @MertAli37 Hocaaam! Nerelerdesiniz nerede kaldınız ya? Spam yamak zorunda kalıyorum bakmanız için. Lütfen bakın.

@MertAli37 Hocam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı