PCI\VEN_1022&DEV_1486&SUBSYS_87C01043&REV_00 sürücüsü

bifteq

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar. Donanım kimliğim: PCI\VEN_1022&DEV_1486&SUBSYS_87C01043&REV_00.

Chipset sürücüsü kurman gerekiyor. Aşağıdaki linkten indirebilirsin.

"AMD Chipset Drivers" yazanı indirmen gerek. Kurulum esnasında bütün seçenekler işaretli olsun. Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Kurulum sonrasında ünlem işareti gidecektir ve aygıt yöneticisinde "Güvenlik cihazları" kategorisi altında "AMD PSP 11.0 Device" olarak tanımlanacaktır. Sürücü sürümü 5.22.0.0, sürücü tarihi de 16/09/2022 olarak gözükecektir.

Bir bileşene ait kimlik. Bu kimlik sayesinde bileşeni tespit edip gerekli sürücüyü veriyoruz. Mesela konu sahibinin gönderdiği kimlik AMD PSP 11.0 bileşenine aittir. Bunun sürücüsü de AMD Chipset sürücü paketine dahildir. Yani bu bileşenin sürücüsünün kurulabilmesi için AMD Chipset paketi kurulması gerekmekteydi.

Konu sahibi bir geri dönüş yapmamış fakat sürücü paketindeki dosyaların kontrolünü sağladım. Hallolmuştur yani kurduysa.

Bir bileşene ait kimlik. Bu kimlik sayesinde bileşeni tespit edip gerekli sürücüyü veriyoruz. Mesela konu sahibinin gönderdiği kimlik AMD PSP 11.0 bileşenine aittir. Bunun sürücüsü de AMD chipset sürücü paketine dahildir. Yani bu bileşenin sürücüsünün kurulabilmesi için AMD chipset paketi kurulması gerekmekteydi.

Konu sahibi bir geri dönüş yapmamış fakat sürücü paketindeki dosyaların kontrolünü sağladım. Hallolmuştur yani kurduysa.

Anladım hocam iyi sosyaller arkadaş işi çözdü galiba.

Geri
Yukarı