PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0 sürücüsü

DyshoxX

Hectopat
Arkadaşlar, öncelikle merhabalar. Benim elimde iki bilgisayar var. Bilgisayarlardan birinden söktüğüm HDD'yi öteki PC'ye taktım, yeni aldığım HDD'yi kendi PC'me taktım. Bir PC'den diğerine taktığım HDD'ye format atıp Windows 8.1 yükledim fakat Ethernet kablosunu PC'ye takınca internet yok gözüküyor. Bu bilgisayar>yönet>aygıt yöneticisine bakınca ağ bağdaştırıcısı diye bir bölüm yok. Bilinmeyen aygıtlar bölümünde Ethernet denetleyicisi adlı bir seçenek var. Üstünde ünlem işareti var. Sağ tıklayıp özellikler deyip incelediğimde ise aygıtta sürücü olmadığı yazıyor. Donanım kimliğini buldum: (PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0) ama sürücüleri bulamıyorum, bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 desteği yok sanırım. Windows 7 sürücüsü kurunca düzelir mi bilmiyorum fakat deneyebilirsin.
aga olması lazım teşekkürler bunu bulduğun için de ben daha önce aynı kartı windows 8.1 ile kullanabiliyordum fakat şuan windows 7 üzeri yazılımı yok gözüküyor bozuk mu değil mi onu da anlayamıyorum

Videodaki gibi yapıyorsun ve işletim sistemin 64-bitse Windows 7 64-bit, işletim sistemin 32-bitse Windows 7 32-bit olanı kuruyorsun değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eve
Videodaki gibi yapıyorsun ve işletim sistemin 64-bitse Windows 7 64-bit, işletim sistemin 32-bitse Windows 7 32-bit olanı kuruyorsun değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet hocam tam olarak dediğiniz gibi videoda anlatılan gibi yaptım hatta bir yanlış mı yaptım diyerek videoyu 2 defa iazledim 3 defa tekrar denedim fakat sonuç aynı yazılımını buldu fakat yükleyemedi muhtemelen dosya bozuk veya değiştirilmiş diyor kafayı yemek üzereyim o kadar uğraştırdım sizi teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı