PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0 sürücüsü

waxon

Decipat
Merhaba, internet driverimi arıyorum fakat sadece Windows 7 ve XP çıkıyor, benim işletim sistemim ise Windows 10 64 Bit. Uygun bir sürücü bırakır mısınız?

PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0&REV_31
-
PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0

Driver olmadan da açılabilir diye düşünüyorum. Ben hiç böyle bir şey yaşamadım.

Maalesef hocam bu imkansız öncelikle sistem eskiyse veya Windows driver kuramamışsa diğer bir ihtimal silinmişse imkansız.
Geçende olmuştu bu durum sonunda tamirciye gitmek zorunda kaldım, benim Ethernet maalesef driversiz açılmıyor :(

Dinlemiyorsanız gidiyorum :)

Geçende olmuştu bu durum sonunda tamirciye gitmek zorunda kaldım, benim Ethernet maalesef driversiz açılmıyor :(

O zaman telefonunuzun internetini bilgisayara aktarın hemen anlatayım, bir tane kablo alın telefon ve bilgisayara bağlayın, sonra hotspot açın, Hotspot'un içine girip USB tethering özelliğini açın, bilgisayarda sizden bir onay isteyecek interneti bağlamak için, onaylayın.

O zaman telefonunuzun internetini bilgisayara aktarın hemen anlatayım, bir tane kablo alın telefon ve bilgisayara bağlayın, sonra hotspot açın, Hotspot'un içine girip USB tethering özelliğini açın, bilgisayarda sizden bir onay isteyecek interneti bağlamak için, onaylayın.

Hocam her USB kablosuyla bu işlem gerçekleşemez. Tecrübe.
Anakartınızı söyler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı