Çözüldü PCI\VEN_8086&DEV_0083&SUBSYS_13058086&REV_00 Sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fidelcastro

Centipat
Yer
Ankara
Donanım kimliğini aşağıya bıraktım. Sürücüsünü bulmak istiyorum. Büyük ihtimalle Intel® WiFi Link 1000. Ama Intel'in sitesinde yok, driverscape adlı bir site var ne kadar güvenilir bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
PCI\VEN_8086&DEV_0083&SUBSYS_13058086&REV_00

Çözüm
Hiç kullanmadım, bir şey diyemem. Laptop kullanıyorsanız laptopun kendi sitesinden indirmeyi deneyin.
Casper'ın sitesinde yok maalesef hocam.
Şu an driverscape'ten indirdiğimi çalıştırırken siyah ekran verdi bilgisayarı kapatıp açtım açtığımda Wi-Fi driver'ı yüklenmiş halde buldum, sorun çözüldü hocam.
Burada Windows 8 için sunulmuş. 7 için uyumlu olur mu bilmem. Umarım yanlış şeyi göndermemişimdir birbirini tutuyor gibi.

Burada Windows 8 için sunulmuş. 7 için uyumlu olur mu bilmem. Umarım yanlış şeyi göndermemişimdir birbirini tutuyor gibi.
Hocam sürüm eski sanırım. Driverscape güvenli midir sizce?

Hiç kullanmadım, bir şey diyemem. Laptop kullanıyorsanız laptopun kendi sitesinden indirmeyi deneyin.
Casper'ın sitesinde yok maalesef hocam.
Şu an driverscape'ten indirdiğimi çalıştırırken siyah ekran verdi bilgisayarı kapatıp açtım açtığımda Wi-Fi driver'ı yüklenmiş halde buldum, sorun çözüldü hocam.

Çözüm

Geri
Yukarı