Çözüldü PCI\VEN_8086&DEV_0106&SUBSYS_FC901179&REV_09 sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gnuginar

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Eski bir Windows sürümüne geçtim. Bu ekran kartı sürücüsü. Ama Intel'in kendi sitesinde bulamadım. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toshiba Satellite C660 modelinin intel sürücüsünden bahsediyorsunuz sanırım, şuradan tam modeli girerek sürücüye ulaşabilirsiniz:

Dynabook Nedir?

Çözüm
Bu yöntem işe yaramadı hocam.
Toshiba Satellite C660 modelinin intel sürücüsünden bahsediyorsunuz sanırım, şuradan tam modeli girerek sürücüye ulaşabilirsiniz:

Dynabook Nedir?
Bunu da denemiştim. Windows 10 için sürücü gözükmüyor.

Hocam 8.1 sürücüsü işe yaradı. Ama yazılar çok keskin gözüküyor. Normal mi? Ek olarak aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt var. Onu nasıl güncelleyebiliriz?
Ekran Alıntısı.PNG

Hocam 8.1 sürücüsü işe yaradı. Ama yazılar çok keskin gözüküyor. Normal mi? Ek olarak aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt var. Onu nasıl güncelleyebiliriz?
Eki Görüntüle 1003522

Çözünürlüğü biraz düşürün görüntü seçeneklerinden ölçek ve düzen gelişmiş ayarlar altından 125 yapın.
Normal seçenekten değil mutlaka gelişmiş altından yapın bu ayarı.

Bilinmeyen aygıtın donanım kimliğini koyun bakalım.

Çözünürlüğü biraz düşürün görüntü seçeneklerinden ölçek ve düzen gelişmiş ayarlar altından 125 yapın.

Buyrun.
TVALZ\tossyshid
Dediğinizi deneyeyim.

Blinmeyen aygıtı güncelledim hocam. Dediğiniz ayarı bulamadım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı