PcKolik Ghost vs Gen XIV sistem

murat0770

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda bu iki hazır sistem arasında kaldım. İkisinin de işlemcileri Ryzen 5 5600, anakartları B550 m olacak şekilde ayarlayacağım sizce hangisini alayım? (oyun için kullanacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de Ryzen 5 5600 olacak ve B550 olacak şekilde ise xena ghost V3 tercih ederdim ama bu tamamen sana kalmış bir seçim amacın sadece oyun odaklı ise RX 6700 XT'li sistemi alabilirsin ama NVIDIA Studio Driver'ı kurup arada da Adobe Creative programları kullanıyorsan 4060 Ti önde çıkacaktır ondan sonra xena Ghost'un kasasınıda bütçen yetiyor ise değiştirmeni öneririm artı olarak sıvı soğutmada var bir işlemciden kısılıp sıvı soğutmaya gidilmiş o yönden bakıyorum ikisi de yakın sistemler AMD vs NVIDIA tercihi gibi düşünebilirsin sana kalmış.

İkisi de Ryzen 5 5600 olacak ve B550 olacak şekilde ise xena ghost V3 tercih ederdim ama bu tamamen sana kalmış bir seçim amacın sadece oyun odaklı ise RX 6700 XT'li sistemi alabilirsin ama NVIDIA Studio Driver'ı kurup arada da Adobe Creative programları kullanıyorsan 4060 Ti önde çıkacaktır ondan sonra xena Ghost'un kasasınıda bütçen yetiyor ise değiştirmeni öneririm artı olarak sıvı soğutmada var bir işlemciden kısılıp sıvı soğutmaya gidilmiş o yönden bakıyorum ikisi de yakın sistemler AMD vs NVIDIA tercihi gibi düşünebilirsin sana kalmış.
Hocam sadece oyun oynayacağım hatta forza horizon 5 + god of War gibi yüksek oyunlar oynamayı düşünüyorum sizce rx 6700 XT daha mı mantıklı olur?

Başka sistem toplama konularında bir sürü kişi fikir veriyor bize kimse yardımcı olmadı üzücü :/ @Caner Uncu hocam siz yardımcı olabilir misini ?

Başka sistem toplama konularında bir sürü kişi fikir veriyor bize kimse yardımcı olmadı üzücü :/ @Salih

Başka sistem toplama konularında bir sürü kişi fikir veriyor bize kimse yardımcı olmadı üzücü :/ @Salih
Başka sistem toplama konularında bir sürü kişi fikir veriyor bize kimse yardımcı olmadı üzücü :/ @Caner Uncu hocam siz yardımcı olabilir misini z?

,

Son düzenleme:
Ghost stokta yok.

Evet hocam stoğun bittiğini yeni farkettim. Ve bir sistem daha buldum. Sizce sizin attığınız mı yoksa bu mu ? (Anakartı B550 M varsayalım) ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Geri
Yukarı