PcKolik güvenilir mi?

westt41

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu konu eskiden açılmış ama güncel yorumlar daha yararlı olur diye tekrar sormak istiyorum. PcKolik internet sitesinde uyguna sistem buldum, güvenilir mi daha önce satın alan oldu mu ve ne gibi sorunlar yaşanıyor?

Neden hocam 5500 4060 Ti ikilisi 21bin TL hiçbir yerde göremedim bu fiyatı şu anlık.
Bu daha iyi olur.
Şimdi ekran kartına laf atacaklar için önden bir açıklama yapayım;
AM5 sistem varken ekran kartının önemi olmadığını kaç kere söyledik. Çok daha iyi RAM'e, işlemciye ve çok daha ileriye dönük bir sokete sahip. R5 5500 veya 5600 sistem aldığın zaman yükseltmeye kalktığında duvara toslayacaksın.

Bu daha iyi olur.
AM5 sistem varken ekran kartının önemi olmadığını kaç kere söyledik. Çok daha iyi RAM'e, işlemciye ve çok daha ileriye dönük bir sokete sahip. R5 5500 veya 5600 sistem aldığın zaman yükseltmeye kalktığında duvara toslayacaksın.

Sırf bu yüzden 4070 Ti sistemden vazgeçip 4070 aldım. Daha önce aynı duvara toslayanlar anlar bu durumu.

Bu daha iyi olur.

Ekran kartına laf ederim evet :D
AMD ekran kartı başa bela.
Yazılımsal sorunları bu kadar büyük bir firma nasıl çözemez aklım almıyor.

Ekran kartına laf ederim evet :D
AMD ekran kartı başa bela.
Yazılımsal sorunları bu kadar büyük bir firma nasıl çözemez aklım almıyor.
RX 6000 ve 7000 serisinde kronik bir sorun yok. Stabil sürücüleri kurduğunuzda ve çöp parça kullanmadığınızda başınıza pek bir şey gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı