PC'nin güzel gözülmesi için ne yapılabilir?

bonus-13.jpg

Öncelikle bu bir kerede olacak bir şey değil. Bir serüven. Ben de hiç bilgim olmadan başladım ve 14 ay sürdü bu halini alması. Ekleye ekleye, takip edip öğrenerek ve detaylarla uğraşarak.

Öncelikle sistemin siyah ve mousepad olarak baskılı, açık renklere sahip ama sade bir baskısı olan 90x40 mousepad alabilirsin. Masan buna müsait. Kasanı daha dik konuma getirebilirsin.

Klavye konusunda mekanik bir siyah TKL gaming klavye çok daha güzel tamamlayacaktır Setup'ını.

Kasana bir şey yapmak istersen ilk işin bence temperli camlı mesh bir kasaya aktar sistemini. Kasa bence görselliğin yarısı.

Ledleri de uygulayacaksan monitör arkasına ve masanın üst tahtasıyla duvar arasına şerit led ekleyebilirsin. Masanı duvardan 4 5 cm kadar uzaklaştırırsan o sırta eklediğin ledler çok hoş duracaktır. Dİrekt göze değil, duvardan çarptırman tatlı durur.

Kabloları olduğunca ortadan kaldır masa altında ve üstünde de. gerekirse kablo kanalları veya plastik kelepçeler kullan.

Oyun kolun için 3D basılmış uygun fiyatlı bir stand tercih edebilirsin.

Bir de duvarlara kumaş baskılı duvar örtüsü uygulayanlar var. Onlar hem ekonomik hem de bence çok tarz görünüyorlar. Aşağıdaki sitede örnekleri mevcut. Setup'ını daha karakterize gösterecektir.

Dediğim gibi zamanla olacak bir şey. YouTube'da Türk ve Yabancı sistem savaşları videolarını izleyerek başka fikirler de türetebilirsin. Biraz el işçiliğiyle çok uygun fiyatlara bir çok şey yapılabiliyor.

Arkadaşlar, benim şu anki setup aşağıdaki gibi ama hiç güzel gözükmüyor. Öneriniz var mı ne yapacağım konusunda? Ekipmadır vs güzel gözükmesi için bir 90x40 mouse pad alacağım. Siyah bir de LED alacağım masanın altına.
Bir dakika atıyorum fotoğrafı.

Eki Görüntüle 1488561
Bu sistemi güzel göstermektense para biriktirip daha iyi monitör, daha iyi ekipmanlar (tabi güzel gözükmesini istiyorsan rgb alabilirsin) alman daha mantıklı. Ledlerle falan süslemene gerek yok. Işıklı klavye, mouse kendisi güzel gözükür zaten. Odanı da derli toplu tutarsan iyi görünür.

Bu sistemi güzel göstermektense para biriktirip daha iyi monitör, daha iyi ekipmanlar (tabii güzel gözükmesini istiyorsan RGB alabilirsin) alman daha mantıklı. LED'lerle falan süslemene gerek yok. Işıklı klavye, mouse kendisi güzel gözükür zaten. Odanı da derli toplu tutarsan iyi görünür.

15 yaşındayım ailem para vermiyor bakkala gidip bir kola bile alamıyorum nasıl para biriktireyim paraları var başkalarına borç veriyorlar ama bana vermiyorlar param yok diyorlar dışarı çıkıp gezip tozup bir şeyler alıyorlar bana almıyorlar babamın 2 tane iPhone 11'i var ikisi de sıfır ama param yok diyor şu an satsa en az 25.000 TL edecek ama satmıyor. Satsın demiyorum ama bende iPhone 7 var 2 yıldır kullanıyorum diyor ki neyine yetmiyor bu bilgisayarı tam 5.500 TL'ye aldı zamanında ama değmez ben Technopat Donanım Arşivi vs yerlerden araştırdım tam yarı fiyatına daha iyi bilgisayarlar vardı ama kendi kafasına gitti diyor ki başka bilgisayar yok sana mouse pad 70 lira onu almak için 1 aydır bekliyorum para biriktireyim desem para vermiyorlar bir 20TL verseler ona da kola falan alıyorum. Çalış diyeceksiniz nerede çalışayim1 5 yaşındayım okulum var oyun oynuyorum eğleniyorum 17 saat tantunicide çalıştım 100TL verdiler. Namaz kılıyorum 1 aydır (bunun için değil) Allah'a dua etmekten başka bir şey kalmadı.

Eki Görüntüle 1488573

Öncelikle bu bir kerede olacak bir şey değil. Bir serüven. Ben de hiç bilgim olmadan başladım ve 14 ay sürdü bu halini alması. Ekleye ekleye, takip edip öğrenerek ve detaylarla uğraşarak.

Öncelikle sistemin siyah ve mouse pad olarak baskılı, açık renklere sahip ama sade bir baskısı olan 90x40 mouse pad alabilirsin. Masan buna müsait. Kasanı daha dik konuma getirebilirsin.

Klavye konusunda mekanik bir siyah TKL Gaming klavye çok daha güzel tamamlayacaktır Setup'ını.

Kasana bir şey yapmak istersen ilk işin bence temperli camlı mesh bir kasaya aktar sistemini. Kasa bence görselliğin yarısı.

LED'leri de uygulayacaksan monitör arkasına ve masanın üst tahtasıyla duvar arasına şerit LED ekleyebilirsin. Masanı duvardan 4 5 cm kadar uzaklaştırırsan o sırta eklediğin LED'ler çok hoş duracaktır. Dİrekt göze değil, duvardan çarptırman tatlı durur.

Kabloları olduğunca ortadan kaldır masa altında ve üstünde de. Gerekirse kablo kanalları veya plastik kelepçeler kullan.

Oyun kolun için 3D basılmış uygun fiyatlı bir stand tercih edebilirsin.

Bir de duvarlara kumaş baskılı duvar örtüsü uygulayanlar var. Onlar hem ekonomik hem de bence çok tarz görünüyorlar. Aşağıdaki sitede örnekleri mevcut. Setup'ını daha karakterize gösterecektir.

Dediğim gibi zamanla olacak bir şey. YouTube'da Türk ve Yabancı sistem savaşları videolarını izleyerek başka fikirler de türetebilirsin. Biraz el işçiliğiyle çok uygun fiyatlara birçok şey yapılabiliyor.

Tamam iyi fikir para bulabilirsem yapacağım eyvallah.

Geri
Yukarı