PC'nin şarjı 15 dakikada bitiyor

atreides

Hectopat
Daha fazla  
merhabalar, bilgisayarı ilk aldığımızda (3 yıl oluyor) şarjı 5-6 saat gidiyordu ama son 3-4 aydır 15 dakikayı zor buluyor. Ayrıca oyun oynayınca çok fena şekilde ısınıyor. Samsung np serisinden bir laptop. Bir tamirciye mi götüreyim yoksa ben halledebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya ömrü tamamlamıştır, sıfır bir batarya temin etmeniz gerekir. ''Bununla 3-4 saat gider mi?'' bunu biz tahmin edemeyiz lakin normal şartlarda gitmesi gerekir.

Haline şükret bence benim Samsung np350v5c-s0ktr. Bilgisayarımın bataryası hiç güç vermiyor. Fişten çıktığı an kapanıyor. Benim önerim hiç orijinal olmayan ürünlere girme çünkü bilgisayarına zarar verebilir sonuçta bir marka güvencesi yok dengesiz akım verirse bilgisayar parçaları zarar görebilir. Ben baktım orijinal olanlar 300 liradan başlıyor. Tercih sizin.

Çok teşekkür ederim tüm cevaplar için.

PC modeli: Samsung NP350V5C-S0FTR. Şurada bir pil buldum ama galiba orijinal değil: Samsung Np350v5c-s0ftr Sıfır Batarya Laptop Pil GittiGidiyor'da 182032860 Bununla da şarj 3-4 saat gider mi? Veya orijinal pili bulabilir miyim?
Alabilirsin yalnız açıklamalarında bulunan volt ile orj. pil üzerindeki volt'un aynı olduğuna emin isen al. Değilse başka ürünlere bak. Orj. harici ürün almak tabi ki risk gerektirir ancak bir çok laptop parçasının bu şekilde alıp güzel sonuçlar aldığım için sorun çıkmayacaktır abi dediğimi kesin uygularsan. Mah değeri büyük olabilir aşırıya kaçmadan. Orj. pil üzerindeki tüm yazıları da resimlersen en uygun olanı vereyim.

Alabilirsin yalnız açıklamalarında bulunan volt ile orj. pil üzerindeki volt'un aynı olduğuna emin isen al. Değilse başka ürünlere bak. Orj. harici ürün almak tabi ki risk gerektirir ancak bir çok laptop parçasının bu şekilde alıp güzel sonuçlar aldığım için sorun çıkmayacaktır abi dediğimi kesin uygularsan. Mah değeri büyük olabilir aşırıya kaçmadan. Orj. pil üzerindeki tüm yazıları da resimlersen en uygun olanı vereyim.

Teşekkür ederim, pil şöyle:

J41yBJ.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı