PCSX2 emülatör grafikler çok kötü

Erkan Skywalker

Decapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir/Türkiye
Merhabalar, PCSX2 Emülatörü üzerinden Spider-Man 2 ve Captain Tsubasa oynuyorum ama grafikler gerçekten çok kötü. 1080p yapınca oyun kasmaya başlıyor ayrıca. Nasıl stabil bir hale getirebilirim?
Sistemim:
I7 13700H
RTX 4050
16 GB RAM
1692192061412.png

Bu da Spider-Man 2 oyunundan aldığım görüntü.

Merhaba, PCSX2 emülatörü üzerinden Spider-Man 2 ve captain Tsubasa oynuyorum ama grafikler gerçekten çok kötü. 1080p yapınca oyun kasmaya başlıyor ayrıca. Nasıl stabil bir hale getirebilirim?
Sistemim:
i7 13700H.
RTX 4050.
16 GB RAM.
Eki Görüntüle 1905088

Bu görüntü normal çözünürlük düşük sadece, kaç yıllık oyun nasıl bir grafik bekliyorsun.

Bu görüntü normal çözünürlük düşük sadece, kaç yıllık oyun nasıl bir grafik bekliyorsun.
Hareket edince binalar yerinden oynuyor neresi normal. Resimde de zaten binaların üstü ve taksilerin üstünün siyah olduğunu göreceksiniz. İşte hareket edince o siyahlıklar da hareket ediyor.

Merhabalar, PCSX2 Emülatörü üzerinden Spider-Man 2 ve Captain Tsubasa oynuyorum ama grafikler gerçekten çok kötü. 1080p yapınca oyun kasmaya başlıyor ayrıca. Nasıl stabil bir hale getirebilirim?
Sistemim:
I7 13700H
RTX 4050
16 GB RAM
Eki Görüntüle 1905088
Hocam zevkine karışmak gibi olmasın büyük ihtimalle zaten nostalji için oynuyosun ama bu sistemle bu oyunları oynamak😀

O zamanlar için normal kaç yıllık oyun

Sistemim:
I7 13700H
RTX 4050
16 GB RAM
Eki Görüntüle 1905088

Oyunun adini, kullandigin emulatoru yazip sonuna recommended settings yazip Google da redditte Youtube da arat.

Eski oyunların çoğunda var bu olay galiba ilk kez eski oyun oynuyorsun.
Oyun oynanmayacak seviyede ama. Çok fazla zamandır eski oyun oynuyorum ama bu normal değil. YouTube'dan videolarına baktım görüntü gayet temiz. Benim oyunda bir sıkıntı var ama anlamadım.

Oyunun adini, kullandigin emulatoru yazip sonuna recommended settings yazip Google da redditte Youtube da arat.
Sağol ya hiç akıl edememiştim.

Geri
Yukarı