PCSX2 emülatörle God of War 1, 2 oynama

2 oyunu nereden indirebilirim ve FPS ayarları nasıl olmalı.
Oyunları herhangi bir korsan sağlayıcıdan edinebilir ya da orijinal cd bulabilirsiniz fakat bulabileceğinizi sanmıyorum. Tabi korsan edinmek illegal orası ayrı.
Emülatörü Home | PCSX2 üzerinden nighty versiyon olandan indirebilirsiniz. Normal versiyonu Nuh u Nebi'den kalma.

Grafik işleyiciyi mecbur Directx seçeceğiz çünkü kartınızda Vulkan yok.
Görüntü çözünürlüğünü 720p ile başlayalım. Merak etme kötü gözükmeyecek.
@Mr. DarkTech

Oyunları herhangi bir korsan sağlayıcıdan edinebilir ya da orijinal CD bulabilirsiniz fakat bulabileceğinizi sanmıyorum. Tabii korsan edinmek illegal orası ayrı.
Emülatörü Home | PCSX2 üzerinden nighty versiyon olandan indirebilirsiniz. Normal versiyonu nuh u Nebi'den kalma.

Grafik işleyiciyi mecbur DirectX seçeceğiz çünkü kartınızda Vulkan yok.
@Mr. DarkTech

Şimdi GoW 1 indirmeye başladım inince yazarım.

Oyunları herhangi bir korsan sağlayıcıdan edinebilir ya da orijinal CD bulabilirsiniz fakat bulabileceğinizi sanmıyorum. Tabii korsan edinmek illegal orası ayrı.
Emülatörü Home | PCSX2 üzerinden nighty versiyon olandan indirebilirsiniz. Normal versiyonu Nuh u Nebi'den kalma.

Grafik işleyiciyi mecbur DirectX seçeceğiz çünkü kartınızda Vulkan yok.
@Mr. DarkTech

PCSX2 sitesinden nightly sürümünü indirin Home | PCSX2. Bu işlemden sonra emulatorun 64 Bit sürümünü indirin.

Sıra geldi BIOS'a. Bunun için bu dosyayı indirin:

Bunları indirince yazarsınız.

"BIOS içinde tüm bölgeler var"

PCSX2 sitesinden nightly sürümünü indirin Home | PCSX2. Bu işlemden sonra emulatorun 64 Bit sürümünü indirin.

Sıra geldi BIOS'a. Bunun için bu dosyayı indirin:

Bunları indirince yazarsınız.

"BIOS içinde tüm bölgeler var"

Nightly sürüm hata veriyor.

Geri
Yukarı