Pctoplayanadam güvenilir mi?

Güvenilir, ben 25K'lık PC aldım hiçbir sorun yaşamadım. Merak ettiğiniz soru varsa yanıtlayabilirim.
Bir ara ikinci el kullanıyorlardı ekran kartlarını hâlâ aynı herhalde.

Ne topladınız? Sistemde sıkıntılar oldu mu mavi ekran vs?

Hocam PC'yi bu mart ayında yani 2023 Mart diyeyim.

Sistem özellikleri;

GPU: Zotac RTX 3070 Ti 256 bit GDDR6X 8 GB ekran kartı.

-CPU: Intel Core i5-13400F işlemci.

-RAM: Team T-Force Vulcan TUF Gaming alliance 3600MHz CL18 32 GB (4x8) DDR4.

-Gigabyte B760M-DS3H DDR4 anakart.

-Kingston NV2 1TB gen4 SSD ( 3000 / 2900 ) M.2 SSD.

-DeepCool PF750 750W 80+ güç kaynağı.

-Gametech Hydra RGB LGA1700 140mm sıvı soğutucu.

-Deep cool CC560 mid Tower ATX kasa siyah.

Bu sistemi 24.999 TL'ye almıştım, ekran kartı 2. el 1 ay kullanılmış garantili ama isteğe göre sıfır ekran kartı da koyabiliyor özellikle de kasa montajını kendi yapıyor. Kablolama falan çok düzenli, ekran kartının termal pedlerini yeniliyor. PC'yi eve kurduğumda beni arayıp PC'ye AnyDesk'ten bağlanıp canlı canlı FurMark testi yaptı yük altında bile 77 dereceyi geçmedi.

PC canavar gibi, yaklaşık 8 aydır kullanıyorum en sistem zorlayıcı oyunları 2K'da çok rahat oynattı. Ben çok ama çok memnun kaldım, almak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kasayı da ekliyorum merak ederseniz eğer.

Dosya Ekleri

• IMG_1589.jpeg
    IMG_1589.jpeg
    207,6 KB · Görüntüleme: 127
Güvenilir ben 25 klık PC aldım hiçbir sorun yaşamadım merak ettiğiniz soru varsa yanıtlayabilirim.

Sen şanslı çıkmışsın kardeşim, ne güvenilirliği? Adam vurgun yaptı birçok kişi ne PC alabildi ne para iadesi. Adamın biri 60 gün bir ümit bekledi 12 gündür telefonu falan da ulaşılamıyor.

Kimse almasın aldırmasın adam dolandırıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen şanslı çıkmışsın kardeşim, ne güvenilirliği? Adam vurgun yaptı birçok kişi ne PC alabildi ne para iadesi. Adamın biri 60 gün bir ümit bekledi 12 gündür telefonu falan da ulaşılamıyor.

Kimse almasın aldırmasın adam dolandırıcı.

Evet hocam çok haklısınız. Geçen yazdan önce sipariş verenler sistemleri almış ama yazdan sonra sistemler gönderilmemiş, çok kişiyi mağdur etmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı