PC'ye virus girme korkusu nasıl yenilir?

Bilgisayarınızdan mining yapsalar az da olsa performans düşüşü olur bilgisayarınız bir anda 10 FPS düşüş yaşarsa anlayın ki mining. Steam hesabım 2 kere art arda a*tallığım sonucu çalındı 2 kere geri aldım. Steam bu konularda çok ciddi korkma yani. Yalnız hesabın ilk Gmail'i, içinde kullanılan kredi kartının bilgileri gibi şeyler sormuşlardı onları cevaplamam sayesinde geri aldım hesabı dikkat edin.

Hocam biraz komik gelecek ama şu an da şöyle düşünüyorum. Daha önce Gmail ile giriş yaptım Windows kurulurken. Şimdi yapsam mı diyorum sonra yok yok Gmail'e de virus girmesin diyorum sonra ya birilerinin eline geçtiyse hesap diyorum. Sonra zaten telefonda kayıtlı hesap diyorum. Bir şey olsa mesaj gelir diyorum. Sonra ya hesaba erişim hesabın adminini başka cihaz yaptılarsa diyorum.
Biraz çılgınca geliyor ama işte. Yani umarım derdimi anlatmışımdır Hocam.

Kaçak sitede tıkladığı tek bir linkle Instagram hesabınızı kullanabilirler (çalabilirler değil, kullanabilirler.) Benim YouTube hesabımdan crack videoları paylaşmışlardı ve Instagram hesabımdan 1000 kişiyi takip etmişlerdi.

Tamam o zaman korkmayın başka değerli hesap var mı?

Ya hayır yani Steam'e Tosla'dan yüklüyorum parayı. Zaten sadece Steam'e para yatiriyorim. Baska para yatırdığım bir şey yok.

Gmail'im var zaten. Kredi kartı da Tosla var. Hep ondan yüklüyorum.

Hocam biraz komik gelecek ama şu an da şöyle düşünüyorum. Daha önce Gmail ile giriş yaptım Windows kurulurken. Şimdi yapsam mı diyorum sonra yok yok Gmail'e de virus girmesin diyorum sonra ya birilerinin eline geçtiyse hesap diyorum. Sonra zaten telefonda kayıtlı hesap diyorum. Bir şey olsa mesaj gelir diyorum. Sonra ya hesaba erişim hesabın adminini başka cihaz yaptılarsa diyorum.
Biraz çılgınca geliyor ama işte. Yani umarım derdimi anlatmışımdır hocam.

Hocam seanslık para alacak mıyım ona göre sorularınızı yanıtlamaya devam edeyim :D

Vallahi Papara'daki sen parayla Outlast aldım. Kaldı 2 TL. Çeyrek seans var mi?

Hocam şaka maka siz kafanızda kurmuşsunuz paranız olmadığına göre psikoloğa da gidemezsiniz diye düşünüyorum. Steam'i yüklerken de dua falan okuyorsunuzdur büyük ihtimal :D. Size tavsiyem şimdilik Windows 95 atın bilgisayara ona alışınca Windows 98 yüklersiniz kademe kademe yükseltirsiniz (korkmayın, paint virüslü değil)

Hocam şaka maka siz kafanızda kurmuşsunuz paranız olmadığına göre psikoloğa da gidemezsiniz diye düşünüyorum. Steam'i yüklerken de dua falan okuyorsunuzdur büyük ihtimal :D. Size tavsiyem şimdilik Windows 95 atın bilgisayara ona alışınca Windows 98 yüklersiniz kademe kademe yükseltirsiniz (korkmayın, paint virüslü değil)

Ya yok o kadar zor durumda değilim. RDR 2 aldım o yuzden bitti para. Bir de 150 TL kitap aldım. Kitap giyatlari çok arttı ya. :/

150 lirayı neye verdiğinize bağlı. Gidip te saftirik falan almamışsanız bir test kitabının hakkıdır 150 lira (bence).
3 Tane kitap aldım. Güzel fiyatlardi ancak 20 tl kargo ücreti ödedim.

Steam yüklenirken dua okumuyorum. Şükür namazı kılıyorum Hocam. :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230203-005920_Gmail.jpg
    Screenshot_20230203-005920_Gmail.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 18

Ha bir de nedense bazen oluşuyor bu saçma korkular. Normalde programlama icin kullanıyordum ama nedense bazen böyle aklıma düşüyor virus korkusu.

Bu tür şeylere erken yaşta merak salmak çok güzel gerçekten. Fakat ben bilgi kitabı okuyamıyorum. Hayallerimden vazgeçirtiyor.
Hayaliniz ne ki Hocam?

Geri
Yukarı