PC'yi gece açık bırakırken ne yapılmalı?

Toaster82

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Alakalı konu bulamadığım için teknik desteği seçtim. Ben bir oyunda kasılmak için geceleri açık bırakıyorum PC'yi, bunu en verimli en az elektrik harcayacak şekilde nasıl yapabilirim? Ailem elektrik faturasından şikayetci, PC'yi undervoltlamanın bir yolu var mıdır?

Merhaba. Alakalı konu bulamadığım için teknik desteği seçtim. Ben bir oyunda kasılmak için geceleri açık bırakıyorum PC'yi, bunu en verimli en az elektrik harcayacak şekilde nasıl yapabilirim? Ailem elektrik faturasından şikayetci, PC'yi undervoltlamanın bir yolu var mıdır?

Güç tasarrufu modu işe yarar mı güç seçeneklerindeki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine ilk mesajda gerekli cevap verilmesine rağmen herkesin aynı cevabı vermek için yorum yaptığı bir başka konuya hoş geldiniz.

Ekleme yapıyorum; monitörü düğmesinden kapatıp oradan enerji tasarrufu da yapabilirsin.

MSI Afterburner ile değerleri en düşüğe almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı