Çözüldü PC'yi kapatmama rağmen kulaklığın RGB'si kapanmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
BIOS'ta onun bir ayarı olması lazım hocam. PC kapalıyken bile USB aygıtlarında güç açık oluyor. BIOS'tan kapatabilirsin.
Hocam çok aradım bulamadım

Biosdan ayarlayabiliyorsun. İşletim sistemi gelene kadar USB aygıtlarını devre dışı bırakıyor. İnternette bulabilirsin büyük ihtimalle.
Anakartım asrock çok bildiğim bir bios deil bulamıyorum

Sorunu çözdüm asrock anakartlarda erp ayarı yok deep slep diye bir ayar var onu enable s4 ya da enable s4 s5 yaparsanız sorun çözülüyor bilginize
Biosdan ayarlayabiliyorsun. İşletim sistemi gelene kadar USB aygıtlarını devre dışı bırakıyor. İnternette bulabilirsin büyük ihtimalle.

BIOS'ta onun bir ayarı olması lazım hocam. PC kapalıyken bile USB aygıtlarında güç açık oluyor. BIOS'tan kapatabilirsin.
Hocam çok aradım bulamadım

Anakartım asrock çok bildiğim bir bios deil bulamıyorum

Sorunu çözdüm asrock anakartlarda erp ayarı yok deep slep diye bir ayar var onu enable s4 ya da enable s4 s5 yaparsanız sorun çözülüyor bilginize

Son düzenleme:
Çözüm
Bende de kulaklığın USB çoğaltıcı ışığı falan yanıyor ama BIOS'ta ErP yok anakart G33m s2l BIOS sürümü en son yayınlanan.

Dosya Ekleri

• IMG-20231101-WA0006.jpg
    IMG-20231101-WA0006.jpg
    166,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20231101-WA0005.jpg
    IMG-20231101-WA0005.jpg
    181,5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20231101-WA0004.jpg
    IMG-20231101-WA0004.jpg
    278,6 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri