PDF olarak indirilen formu nasıl doldururum?

Efekan Tekin

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sevgili Technopat'lar merhaba, Staj için başvurduğum şirketin beni yönlendirdiği işe alım formu PDF formatında ve ben bu formu ne yapsam yapayım dolduramıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Dosya bu linkte: AEI-FPD 01 (1).pdf
Ekleme: Sevgili Dostlarım, eğer PDF dosyasına bakacak olursanız liste görünümü halinde cevap seçmemiz gereken sorular göreceksiniz, bu soruların tıklayıp da seçmem gereken cevaplarını hiçbir şekilde göremiyorum. Başvurduğum acentadaki şahıs bana dosyayı indir, sağ tıkla ve sistem görüntüleyici ile aç şeklinde talimatlar verdi fakat kendisi zerre bu mevzulardan anlamadığı için bana alternatif çözüm sunamadı. Bununla birlikte birçok yöntem denedim (Word'e çevirmek, tarayıcıda açmak, Acrobat Pro alıp düzenlemeye çalışmak, vs.) lakin asla işe yaramadılar.

Son düzenleme:
Bazı PDF düzenleme programları internette var, oraya yükleyip deneyin. Olmadı Word'e çevirin doldurun, kaydederken PDF olarak kaydedip gönderin.

Bazı PDF düzenleme programları internette var, oraya yükleyip deneyin. Olmadı Word'e çevirin doldurun, kaydederken PDF olarak kaydedip gönderin.
Maalesef internet programları ve Word'e çevirme yöntemi işe yaramadı.
PDF'i Word dosyasına çevirip tekrardan PDF haline getirebilirsiniz.
Güzel fikir fakat denedi ve olmadı. Asıl problem eğer açıp forma bakarsanız göreceksiniz ki birtakım liste görünümündeki seçenekler var seçmemiz gereken bunlar Word'de veya Edge'de yada herhangi bir tarayıcıda açılmıyor maalesef.

Son düzenleme:
Bu muhtemelen webden çıktısı alınmış bir form. Sizin bu durumda yapabileceğiniz şey sağdaki "Doldur ve İmzala" seçeneğiyle formu doldurmak:

1619790943535.png

Bu muhtemelen webden çıktısı alınmış bir form. Sizin bu durumda yapabileceğiniz şey sağdaki "Doldur ve İmzala" seçeneğiyle formu doldurmak:

Eki Görüntüle 1000222
Teşekkür ediyorum Recep Abi. Karantina döneminde spor konusunda sıkıntı yaşıyorsan bende bu konuda sana yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı