PDF'den Excel'e çevirme nasıl yapılır?

Deptech

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Daha önce gerçekten uzun uğraşlar sonucu yaptığım, çok bol formüllü bir Excel dosyası vardı. Ancak o dosyayı bir türlü bulamıyorum. Sadece o dosyadan PDF formatına çevirdiğim PDF'ler mevcut. Yani Excel'den PDF'e çevrilmiş dosyayı "formüllerle birlikte" geri Excel'e çevirebilir miyim? Tabloyu çevirebiliyorum, evet ancak formuller gelmiyor. Sadece sayıları geliyor.

Merhaba arkadaşlar. Daha önce gerçekten uzun uğraşlar sonucu yaptığım, çok bol formüllü bir Excel dosyası vardı. Ancak o dosyayı bir türlü bulamıyorum. Sadece o dosyadan PDF formatına çevirdiğim PDF'ler mevcut. Yani Excel'den PDF'e çevrilmiş dosyayı "formüllerle birlikte" geri Excel'e çevirebilir miyim? Tabloyu çevirebiliyorum, evet ancak formuller gelmiyor. Sadece sayıları geliyor.
Formüllerin gelmesi tahminimce mümkün değil. Çünkü Excel'den PDF'e yazdırılırken sadece görüntüyü kaydeder. Geçmiş olsun diyeyim şimdiden.

Teşekkürler yanıtlarınız için ancak sanırım mümkün değil. İnternetteki birçok çeviriciyi denedim hepsi formülsüz çevirmekte. Yabancı forumlarda da maalesef formülleri geri getirmenin yolu olmadığını söylemişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı