Pegatron 2AB6 Anakarta Uyumlu Ekran Kartı Tavsiyesi

Herkese merhaba. Benim Pegatron 2AB6 DDR3 anakartım var. Ben bu anakarta uyumlu 500 TL'yi aşmayan güzel bir ekran kartı istiyorum. Diğer sistem özelliklerim.

AMD Radeon HD 6450 Ekran kartı
İ3 2100 3.1 GHz işlemci
4 GB RAM DDR3
Pegatron 2AB6 Anakart
300 W PSU 12V KANALINDAN 268 W Veriyor

Not; PSU'yu da değiştiricem.

Elbette güncel tüm anakartlara tüm ekran kartları takılabilir.
Baktıma göre anakartıma bazı kartlar uyumlu deilmiş hd 7850 uyumluymuş bende buna bakarak yeni 1600 tl ye daha güzel sistem toplamaya karar verdim çünkü anakartı deiltirirsem ram lerde deişçek en iyisi yeni bir sistem toplamak insan artık bıkıyor oyunları düşüke oynamaktan.

Şuanki tüm anakartlar piyasadaki tüm ekran kartlarıyla uyumludur. Ama maden bütçeniz var sistemi yükseltmek en mantıklısı.

Uyumsuzluğun nedeni anakart üreticisinin uyumluluk konusunda sorunlu olması. Pegatron marka anakartlar uyumluluk sorunlu çoğu konuda. Ben ne yaptıysam RAM tanıtamamıştım arkadaşımın sistemine.

Gene darboğaz olacaktır ama oynanmayacak kadar olacağını sanmam. Kart çok eski ve çok ısınıyor üstünede Sapphıre alınmamalı. Aynı fiyata R7 250X gibi bir ekran kartı ile daha rahat edersiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı