Pegatron ipm41-d3 anakart nasıl güncelliyebilirim?

Evet Recep bey. Şu sıralar çok okumaktayım.Sistemim Yeterli olduğu halde oyunlarımda aksiyon sırasında yani ateş sırasında takılmalar oluyor,belki bir faydası olur bakkal amca kafasıyla düşünüyoruz işte.

Sistemim Şu şekilde;
•pegatron ipm41-d3
•Pentium(R) Dual-Core E5600
•HD radeon 5450
•4gb ram
•Windows 7 64bit
Bilgisayarıma Temizleme,format,termal macun takviyesi yaptım.Sistemin oynadığım fps oyunu için yeterli olduğunu araştırdım ama oyunu akıcı oynayamıyorum Recep bey.
Sistemime hafta sonu Gtx twing forz 750 1gb,500w power sup taktırıyorum.

Evet Recep bey. Şu sıralar çok okumaktayım.Sistemim Yeterli olduğu halde oyunlarımda aksiyon sırasında yani ateş sırasında takılmalar oluyor,belki bir faydası olur bakkal amca kafasıyla düşünüyoruz işte.

Sistemim Şu şekilde;
•pegatron ipm41-d3
•Pentium(R) Dual-Core E5600
•HD radeon 5450
•4gb ram
•Windows 7 64bit
Bilgisayarıma Temizleme,format,termal macun takviyesi yaptım.Sistemin oynadığım fps oyunu için yeterli olduğunu araştırdım ama oyunu akıcı oynayamıyorum Recep bey.
Sistemime hafta sonu Gtx twing forz 750 1gb,500w power sup taktırıyorum.
Bios'tan pek anlamam ama WİNDOWS 8.1.1'e geç. En güncel ve stabil işletim sistemi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı