Pegatron IPMIP-GS için İşlemci Önerisi

Phusro

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
i5 650 işlemcim GT 1030 kartım ile çoğu oyunda darboğaz yaptığından ucuz çözüm arıyorum. Bu soketin desteklediği ve GT 1030 ile darboğaz yapmayacak bir işlemci önerir misiniz?
İntel Xeon x3470 düşünüyorum şuan, x3480 daha performanslı ama çok pahalı %5 performans için 300 lira vermeye değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 650 işlemcim GT 1030 kartım ile çoğu oyunda darboğaz yaptığından ucuz çözüm arıyorum. Bu soketin desteklediği ve GT 1030 ile darboğaz yapmayacak bir işlemci önerir misiniz?
İntel Xeon x3470 düşünüyorum şuan, x3480 daha performanslı ama çok pahalı %5 performans için 300 lira vermeye değmez.
Burada, anakartınız desteklediği işlemciler mevcut. Bulabilirseniz i7-880 iyi olur. Buradan da performansına bakabilirsin.

Burada, anakartınız desteklediği işlemciler mevcut. Bulabilirseniz i7-880 iyi olur. Buradan da performansına bakabilirsin.
Evet baktım i7 880 işlemcisine baktım ama pahalı geldi xeon x3470 neredeyse i7 880 ile eşit ve daha ucuz geldi. Benim işlemcime uyar mı x3470? H55 gibi bir lanet var onu tam anlayamadım ve sizin attığınız listede xeon işlemcileri göremedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı