Pegatron IPMSB-GS ve R7 370 Görüntü Gelmiyor

berqules

Hectopat
Daha fazla  
Zamanında en güncel olarak aldığım sistemim. O zamanlar pek anlamadığımdan Casper sistem olur kendileri i7 2600 8 çekirdek işlemci, 20 GB RAM, ATI 6750 ekran kartı, 128 GB SSD, 1x2 TB HDD ile kullanmaktayım. Problemim şudur üstadlar Pegatron IPMSB-GS anakart ne BIOS güncellemesi var ne de başka bir destek. Sistemimi biraz daha iyileştirmek adına MSI R7 370 ekran kartı aldım. Ancak sisteme dahil ettiğimde bilgisayar açılıyor ancak görüntü gelmediği gibi buzzerdan aldığım başlangıç sesini de vermiyor. 750W power kullanıyorum. Ekran kartını başka bir sisteme taktım denedim. çalışıyor.

Sorum ise şu. Yeni bir anakart almam ( ki 1155 pin anakartta zor bulunuyor.) Bu problemimi giderir mi?

Şimdiden teşekkürler.

------------Güncelleme----------------

Bir satıcıdan MSİ Z68MA-ED55 (B3) almak için konuştum sorunumla ilgili. O da r7 370 ile deneme yapıp satışı öyle yapmak istedi. Ancak garip şekilde r7 370 onda da görüntü vermemiş. Başka ekran kartı taktığında görüntü alıyor ama. R7 370 1155 pin anakartlara bir gıcığımı var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı