Pegatron IPXSB-h61 anakarta MSI GTX 1050 takmak

DiegoLarson

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi şöyle bir sorunum var. Ben bu ekran kartını çok önceden aldım fakat hiç denemedim bu anakartta çoğu kişi görüntü alınmayacağını belirtmiş. Benim burada sormak istediğim soru ise şu anki ekran kartını söksem MSI GTX 1050 taksam sonrasında baktım görüntü gelmiyor tekrar eski ekran kartını takıp yoluma devam edebilir miyim?

Normalde G4560 vs parçalar ile yeni bir sisteme geçiş yapmayı planlıyordum kısacası denemekten bir zarar gelir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemine herhangi bir zarar vermez ama kesinlikle görüntü alamazsın bios sürümün ya 0206 dır ya da 2202 dir, ama express 3 ekran kartlarını anakartının çalıştırması için anakartının bios sürümünün en az 2206 olması lazım o güncelleme de şu anki hiçbir ipxsb h61 anakarta atılamıyor casper yetkili servisi dahil kimse atamıyor, forumda linkleri vs var ama burada da kimse atamamış 2202den sonra bir üst güncellemeye ne yapsan da geçemiyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı