PEGATRON IPXSB-H61 anakarta Asus EAH6770 veya Asus GTX650

Sub-zero teşekkürler. Benimde aklıma yatan oydu sende onaylayınca onu almaya kadar verdim kesin olarak. Bu hafta sonu alacağım bunları fakat vatan da ekran kartının stok bitmiş. Şimdi onu düşünüyorum. Stok için beklesem mi, beklemesem mi? Bu hafta sonu bu ürünleri almak istiyorum eğer alamazsam biraz beklemem gerekecek. Eğer stok gelmezse VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7790 GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart ile eş değer veya daha iyi bir ekran kartı önerebilirmisiniz. Fakat fiyat aynı civarlarda kalmak zorunda. Bir de vatan bilgisayarın indirimleri( hafta sonu %25 vb.) hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Fiyat aynı civarlarda kalmak zorunda ise ekran kartı dışında diğer bileşenlerinizi alın derim. Ekran kartı da stoklara girdiği zaman alırsınız. HD7850 önersem fiyat uçuk, HD7770 önersem fiyat uygun fakat performans olarak HD7790'ın altında. Dediğim gibi yapmanız daha makul olur. Yine de karar sizin.

Hafta sonu indirimleri genellikle %25 oluyor. Ürünün asıl fiyatı üzerinden. Ara sıra da %30 olabiliyor. Zaten ürünü incelediğinizde görürsünüz. Nakit, kredi kartı, taksit vs...

Tüm ürünleri kapsıyor hafta sonu indirimleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçede belirttiğiniz için öyle demiştim. Performans olarak HD7790'dan daha iyidir. HD7790, HD7770 ile HD7850 arasındadır. Ben de HD7850 O.C 2GB modelini aldım. Performans olarak çok memnun kalırsın HD7850'yi alırsan. Oyunları Ultra-High ayarlarda rahatlıkla oynarsın.

İkisinin arasında zaten o kadar fark yok 70-80 lira civarında oynama var. Peki bu %25 indirim bütün hafta sonu devam ediyor mu acaba bir bilgin var mı? Siparişi pazar günü versem indirim konusunda sıkıntı yaşar mıyım acaba?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı