Pegatron IPXSB-H61 ile ne yapılmalı?

Anceph

Megapat
Makaleler
1
Merhabalar, şu an elimdeki sistem bana gayet yetiyor ama DX11 gerektiği için Valorant oynayamıyorum. Sizce PCI-Express 2.0 bir ekran kartı mı almalıyım yoksa anakartı değiştirip daha iyi bir ekran kartı almalıyım?

Sistemim:
i3-2120 3.3GHz
4x2 DDR3 1333MHz
GTS 250 1GB
Pegatron IPXSB-H61.

Merhabalar, şu an elimdeki sistem bana gayet yetiyor ama DX11 gerektiği için Valorant oynayamıyorum. Sizce PCI-Express 2.0 bir ekran kartı mı almalıyım yoksa anakartı değiştirip daha iyi bir ekran kartı almalıyım?

Sistemim:
i3-2120 3.3GHz
4x2 DDR3 1333MHz
GTS 250 1GB
Pegatron IPXSB-H61.
Güncellik her zaman iyidir. Ayrıca bu anakartın sağı solu belli olmaz. Bu anakart üzerinden ilerlemenizi tavsiye etmem. Ayrıca Windows 10'u Pegatron anakartta mı kullanıyorsunuz?

Anakart yükseltmene gerek yok. Sadece ekran kartı yükselt yeter. PCI express 3.0 ekran kartı takabilirsin, sorun olmaz.

BIOS güncellemesi yapmadan takamıyorum.
Güncellik her zaman iyidir. Ayrıca bu anakartın sağı solu belli olmaz. Bu anakart üzerinden ilerlemenizi tavsiye etmem. Ayrıca Windows 10'u Pegatron anakartta mı kullanıyorsunuz?
Evet.

Hocam bende bu anakartı kullanıyorum, bu anakartın BIOS güncellemesini düzgün yapabilen çok az. Bu yüzden halen güncel sürücüleri bulunabilen anakart almanız veya sistemi tamamen yenilemeniz daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı