Pegatron IPXSB-H61 Sisteme ekran kartı tavsiyesi

Opportunist

Hectopat
Yer
Kocaeli/Gebze
Daha fazla  
Sistemim hazır Casper marka ama kasanın modelini bilmiyorum. Özellikleri ise şöyle ;
  • Ram : 8gb - gHz ?
  • Anakart = Pegatron IPXSB-H61
  • Ekran Kartı = Ati Readon HD 6510
  • İşlemci = Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz
IMG_20140721_231046.jpg
IMG_20140721_231113.jpg

1. aydır bunları düşünüyorum kafayı yiyicem :mad: Sadede gelirsek ekran kartım oyunlar için çok yetersiz kalıyor. Yeni sistem toplamak içinde param yok. Sadece ekran kartı almayı düşünüyorum. Ekran kartı için power da değiştirebilirim. Benim aklımda 1 2 tane ekran kartı var. Bu ekran kartları benim sistemime uyar mı ? Veya başka hangi ekran kartları sistemime uyar ?

Aklımdakiler :

1. MSI N660 GAMING 2DG5/OC
2. MSI N760 TF 2DG5/OC

Power olarak : OCZ OCZ-ZS650W-EU güç kaynağı - inventus

İstediğim ekran kartları sistemim için çok bile ama yeni sistemde toplayamam :( Tek umudum inşallah sistemim yeterlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayar bende de var. Ekran kartı evet oyunlarda kötü. Hatta ekran kartının asıl modeli Radeon HD 5510. Sapphire modeli yazılımsal olarak değiştiriyor. Ben yeni bir bilgisayar topladım Casper'in parçasını değiştirmek yerine. Eğer kararlı isen güç kaynağını değiştir Cooler-Master GX650 ile. Sonra güzel bir ekran kartı seç.

Pegatron anakart sorunlu. Sana şimdi kart öneririm, takarsın çalışmaz. O yüzden önce ya BIOS güncellemesi bulup yap ya da anakartını değiştir.

Hocam Ben ona uygun AMIBIOS buldum fakat dediğiniz gibi anakartın sorunlu olması veya bu BIOS'u destekleyip desteklemediğine karşı büyük tereddütlerim var.

Pegatron anakart sorunlu. Sana şimdi kart öneririm, takarsın çalışmaz. O yüzden önce ya BIOS güncellemesi bulup yap ya da anakartını değiştir.

Bu anakart için BIOS update bulmak biraz zor onun yerine bunu alsam sıkıntı olur mu ? yoksa bunu aldıktan sonra sistem destekler mi ?

MSI Türkiye 760GM-P23 (FX)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı