Pegatron IPXSB-H61 sisteme ekran kartı tavsiyesi

Pro Panda

Decapat
Casper marka bilgisayar kullanıyorum ve AMD Radeon HD 6500 gibi (çok dandik bir) ekran kartım var. Yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum ama Pegatron IPXSB-H61 anakartıyla hangi ekran kartları uyumlu bilmiyorum. İşlemcim Intel Core I5-2400 ve RAM'im de 6 GB. Bu işlemciye darboğaz yapmayacak ve zamane oyunlarını mediumda vs. kasmadan oynatacak ekran kartı önerileriniz var mı? Bütçem 1000 TL, önerilerinizi bekliyorum. İyi bayramlar.

Casper marka bilgisayar kullanıyorum ve AMD Radeon HD 6500 gibi (çok dandik bir) ekran kartım var. Yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum ama Pegatron IPXSB-H61 anakartıyla hangi ekran kartları uyumlu bilmiyorum. İşlemcim Intel Core I5-2400 ve RAM'im de 6 GB. Bu işlemciye darboğaz yapmayacak ve zamane oyunlarını mediumda vs. kasmadan oynatacak ekran kartı önerileriniz var mı? Bütçem 1000 TL, önerilerinizi bekliyorum. İyi bayramlar.
1050 ti alabiliyormuşsun. Ama eğer destekleniyorsa RX570 4G alabilirsin. Ama 1050 ti kesin destekliyor. Büyük ihtimalle RX570 destekler.

Bu anakart GTX 1050 Ti'yi destekliyor. Ben bir süre Asus Strix Gtx1050 Ti kullanmıştım bu anakartla. Şuan kullanmakta olduğum R7 240 1gb 64 bit kart bu anakartla çalışmıyor bilgin olsun.

570 bariz daha performanslı, 1060 ile karıştırmış olabilir arkadaşın.

RX 470 al, sakın 1050 Tİ boşa para verme.

Bu anakart GTX 1050 Ti'yi destekliyor. Ben bir süre Asus Strix Gtx1050 Ti kullanmıştım bu anakartla. Şuan kullanmakta olduğum R7 240 1gb 64 bit kart bu anakartla çalışmıyor bilgin olsun.

Beyler hepiniz farklı bi şey demişsiniz, AMD R ve RX serisi bu anakartta çalışır mı? Hangileri bugünün oyunlarını rahat açar?

Beyler hepiniz farklı bi şey demişsiniz, AMD R ve RX serisi bu anakartta çalışır mı? Hangileri bugünün oyunlarını rahat açar?
Pek farklı değil aslında, 1050 ti çalışıyormuş, R7 çalışmıyormuş. RX bilmem ama çalışmalı. Bence RX570 4GB al, olmazsa iade edersin. Ya da alacağın yere sorabilirsin. 570 her türlü oyunu açar. High ayarlarda oynarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı