Peladn RX 580 alınır mı?

Bütçe
4000

Kel hasan

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcim: Intel i3 10100F. 2. ele bulaşmak istemiyorum eğer güzelse söyleyin değilse bana sıfır alternatif önerebilir misiniz?

İşlemcim: Intel i3 10100F. 2. ele bulaşmak istemiyorum eğer güzelse söyleyin değilse bana sıfır alternatif önerebilir misiniz?
Sıfır olarak 4500tlye 1660s var.Ayrıca bu bütçeye rx580in 2 katından fazla performans verecek kartlar var ikinci ele önyargılı davranmayın.Kaç yıllık kart ben olsam gider temiz rx6600 alırım.

Sıfır olarak adamakıllı kart yok o bütçeye. 500 TL daha çıksanız sıfır 1660 Ti alabiliyorsunuz. Bence ikinci ele yönelin ne kadar gönlünüz el vermesede…

Sapphire Rx 580 kullanıyorum 3 yıl oldu. 3 yıldır tek bir hatasını kusurunu görmedim, performans kaybı yaşamadım ısınma sorunu yaşamadım. En baba oyunları çatır çatır kaymak gibi oynatıyor. Rx 580'i kötüleyenlere kulak asmamanı öneririm. Bizzat kullanan birisi olarak gayet memnun olduğumu söylüyorum.

Sapphire RX 580 kullanıyorum 3 yıl oldu. 3 yıldır tek bir hatasını kusurunu görmedim, performans kaybı yaşamadım ısınma sorunu yaşamadım. En baba oyunları çatır çatır kaymak gibi oynatıyor. RX 580'i kötüleyenlere kulak asmamanı öneririm. Bizzat kullanan birisi olarak gayet memnun olduğumu söylüyorum.

Bende Valorant oynamak için Gigabyte RX 580 8 GB almıştım i5 4460 ile orta ayarlarda 165 Hz'de 200 FPS falan veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı