Pembe görüntü sorunlu monitör alınır mı?

Shetz

Hectopat
Monitör
LG FLATRON W2243S
Selam bu monitörü buldum fakat ekrandaki görüntü pembe sizce kablo veya direk monitörden mi kaynaklı?
Monitörden kaynakliysa masrafı ne kadar tutar?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-05-18-10-02-793_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-07-05-18-10-02-793_com.dolap.android.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2022-07-05-18-10-55-278_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-07-05-18-10-55-278_com.dolap.android.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 42
Selam bu monitörü buldum fakat ekrandaki görüntü pembe sizce kablo veya direk monitörden mi kaynaklı?
Monitörden kaynakliysa masrafı ne kadar tutar?

Ben kablo kaynaklı diye düşünüyorum. Bazen kablo tam oturmayınca mavi, sarı veya pembe renkler ortaya çıkabiliyor. Test etmeden almayın.

Bilgisayardan ekran görüntüsü alıp size atsın belli olur. Bazen ekran kartı driverinden bile öyle sonuçlar çıkıyor ama kablo gibi sorun.

Ben kablo kaynaklı diye düşünüyorum. Bazen kablo tam oturmayınca mavi, sarı veya pembe renkler ortaya çıkabiliyor. Test etmeden almayın.

Hocam dolap üzerinden almayı düşünüyorum video atmasını isteyeceğim.

Bilgisayardan ekran görüntüsü alıp size atsın belli olur. Bazen ekran kartı driverinden bile öyle sonuçlar çıkıyor ama kablo gibi sorun.

Tamam hocam ekran görüntüsü isteyeceğim.

Hocam sadece kablo değil arada dönüştürücü varsa da yaşanabilir. Şahsen şu anda yaşıyorum 2. ekran DVI to VGA çeviricinin 1 pini geride olduğu içim mor renkte şu anda.

Hocam sadece kablo değil arada dönüştürücü varsa da yaşanabilir. Şahsen şu anda yaşıyorum 2. ekran DVI to VGA çeviricinin 1 pini geride olduğu içim mor renkte şu anda.

Satıcı dönüştürücü kullanıyorsa belki yine vardır. 2 pinin sağlam bir şekilde oturması gerekli eğer kablo eğik şekildeyse.

Geri
Yukarı