Pencere açık uyumak sağlığa zararlı mı?

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Arkadaşlar bir süredir cam ve kapı kapalı olduğunda terlemeye başladığım için geceleri yaz kış pencereyi biraz açıp kapımı kapatarak uyuyorum ancak son 2 aydır bazen uyandığımda vücudumun belli yerleri ağrıyor veya uyuşuyor. Geçenlerde sol elimi hissetmiyordum bugün göğsümün sağı ve sağ alt bacağım çok ağrıyor bazen ayağım çok ağrıyor. Bu felç belirtisi mi yoksa normal mi?

Doktora gitmenizde fayda var. Tanıdığım bir Tıp Profesörü kızının bağışıklığı güçlensin diye kışın sık sık kızı uyurken camını açık bırakırdı. Sebebini sorduğumuzda ise ne kadar çok hastalanırsa bağışıklığı o kadar kuvvetlenip direnç gösterir gibisinden bir cevap almıştık. Uzun lafın kısası çokta dert etme fakat ağrılar için doktora görünsen iyi olur.

Doktora gitmenizde fayda var. Tanıdığım bir Tıp Profesörü kızının bağışıklığı güçlensin diye kışın sık sık kızı uyurken camını açık bırakırdı. Sebebini sorduğumuzda ise ne kadar çok hastalanırsa bağışıklığı o kadar kuvvetlenip direnç gösterir gibisinden bir cevap almıştık. Uzun lafın kısası çokta dert etme fakat ağrılar için doktora görünsen iyi olur.
Aslında gözümde derimde burnumda kulağımda her yerimde sorun var gitmek istiyorum doktora ama pandemiden dolayı çekiniyorum.

Egzemayla ağrıların ilişkisi nedir?
Pardon hocam konulari karistirdim pencereyi acik birakip uyudugum gunlerde egzemam da artiyor da kafa oraya gitti. Uzun zamandir pencere kapali uyuyorum suanda sikayetim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı