Penis eğriliği ameliyatı tecrübeleri

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Bende doğumsal bir eğrilik vardı ve 3 gün oldu ameliyat olalı. Şu an penisim şişmiş ve alerjiden dolayı çürümüş vaziyette. Ama doktor normal diyor. İçerisinde eğriliğin ters yönünde kalıcı dikişler varmış. Hissetmiyorum ödemden dolayı. İleriki zamanlarda bakalım sertleşme sorunu ortaya çıkacak mı diye. Hastanede 1 gün kaldıktan sonra taburcu ediliyorsunuz. Utanıp ailenize söylememezlik etmeyin çünkü bu sosyal hayatta da sıkıntı. Şu an acıyor ama inşallah iyileşeceğim :). Bu arada doğumsal ile sonradan (peyronie) yi karıştırmayın . İkisinin teknikleri farklı.

Son düzenleme:
Bende doğumsal bir eğrilik vardı ve 3 gün oldu ameliyat olalı. Şu an penisim şişmiş ve alerjiden dolayı çürümüş vaziyette. Ama doktor normal diyor. İçerisinde eğriliğin ters yönünde kalıcı dikişler varmış. Hissetmiyorum ödemden dolayı. İleriki zamanlarda bakalım sertleşme sorunu ortaya çıkacak mı diye. Hastanede 1 gün kaldıktan sonra taburcu ediliyorsunuz. Utanıp ailenize söylememezlik etmeyin çünkü bu sosyal hayatta da sıkıntı. Şu an acıyor ama inşallah iyileşeceğim :).
Geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun, bu arada ameliyattan bir ay/sene/hafta sonraki deneyimlerinizi paylaşırsanız bu ameliyatı yaptırmaktan korkanların önyargısını kırabilir.

Paylaşırım hocam. Bir de internette ameliyata girmiş kişilerin tecrübelerine dair bir ilk bu konu. Bilgilenmeleri için açtım zaten.

Paylaşırım hocam. Bir de internette ameliyata girmiş kişilerin tecrübelerine dair bir ilk bu konu. Bilgilenmeleri için açtım zaten.
Tebrik ederim bu konuda yani üşenmeyip en azından burada bu soruna sahip olup ve ameliyat olmamış kişiler için böyle bir yardımda bulunmuş oluyorsunuz.

Geri
Yukarı