Penis üzerinde fazla kıl çıkar mı?

BasedMuzo

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, ergenliğe ilk girdiğim dönemde kıllarım azar azar çıkmaya başlamıştı ama ben normal karşılayıp, çok kafaya takmadım ama şimdi penisimin orta kısmında ve yanlarında 2-3 tane çıkmaya başladı. İleride daha fazla çıkacak diye endişe ediyorum, bazıları lazer epilasyon diyor ama yine de sormak istedim.

Gayet normal. En çok oranda çıkacak zaten. Babanızın traş makinesi varsa ona sorun yada babanıza sorun nasıl keserim diye. İlk kesişte kanatabilirsiniz. Sadece üst kısımları alın. Eğer jilet kullanmayı biliyorsanız jilet ile alın. Babanıza sorun ayıbı olmaz bunun. Nasıl yapacağınızı anlatır.

Öncelikle selamünaleyküm, ergenliğe ilk girdiğim dönemde kıllarım azar azar çıkmaya başlamıştı ama ben normal karşılayıp, çok kafaya takmadım ama şimdi penisimin orta kısmında ve yanlarında 2-3 tane çıkmaya başladı. İleride daha fazla çıkacak diye endişe ediyorum, bazıları lazer epilasyon diyor ama yine de sormak istedim.

Penisin yanlarındaki ve üstlerinde ki kılları keserken sorun olmaz ama alttaki testisler de çok sayıda sinir olduğu için keserken acıyabilir. Dikkat et.

Geri
Yukarı