Peniste Sivilce Gibi Bir Şey

18 e gireceğim'de gelen bu tepkiler ne anlamıyorum?!?
Ben burda nasıl bir tepki verdim? Aşağılayıcı mı? Öyle anladıysanız çok yanlış anlamışsınız. Çünkü 13-14-15 yaşlarında iseniz ergenlik döneminde böyle şeyler olması normal. Ancak sizin ergenliği atlatmış olmanız gerek. Ben doktora gitmenizi öneririm.

Ben burda nasıl bir tepki verdim? Aşağılayıcı mı? Öyle anladıysanız çok yanlış anlamışsınız. Çünkü 13-14-15 yaşlarında iseniz ergenlik döneminde böyle şeyler olması normal. Ancak sizin ergenliği atlatmış olmanız gerek. Ben doktora gitmenizi öneririm.

Sizi kast etmemiştim kusura bakmayın. Doktora gideceğim tabii ki fakat merak ettim, belki bilen varda aydınlatır diye.

Yağ bezesidir , şişme ve büyüme oluyorsa kıl koparttıysan iltihap olmuştur. Doktora git antibiyotikli krem vericek ilerlediyse neşterle kesip irini akıtacak. Az biraz psikopat sorunluysan benim gibi, enjektör iğnesiyle patlatmayı dene sivilce sıkar gibi ama tavsiye etmiyorum...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı