Peniste Yanma Neden Olur?

SheckWes00

Hectopat
Arkadaşlar 2 gündür yanma var gibi hissediyorum. Buraya sormam doğru mu onu da bilmiyorum ama bazılarınızın bir fikri vardır belki. Yanma böyle idrar yaparken olmuyor otururken bir anda oluyor idrar yaparken falan yanma hissetmiyorum. Sanki her tarafında yanma varmış gibi hem testiste hem de peniste varmış gibi hissediyorum. Boxer veya penis kılları buna sebep olabilir mi acaba bir fikriniz var mı?

Boxer bence en fazla kaşıntı yapar. Ciddi hastalık olabilir, geçmezse doktora görünmen gerekiyor.
Ama çoğu zaman banada oluyordu tabiki 1,2 gün devam etmedi ama yanma ve acı olmuştu. Sonra kendi kendine geçti doktora başvurmadım ama öyle şiddetli birşey değildi.

Boxer bence en fazla kaşıntı yapar. Ciddi hastalık olabilir, geçmezse doktora görünmen gerekiyor.
Ama çoğu zaman banada oluyordu tabiki 1,2 gün devam etmedi ama yanma ve acı olmuştu. Sonra kendi kendine geçti doktora başvurmadım ama öyle şiddetli birşey değildi.
Ya aslında benim de öyle şiddetli değil ama ciddi bir şey olur mu diye merak ediyorum.

En iyi ve en doğru çözüm doktora gitmektir. Bana kalırsa 1-2 gün bekle geçmez ise doktora git, ciddi bir şey olabilir. Geçmiş olsun dostum.
Doktora yarın gideceğim zaten de ciddi bir şey mi acaba diye kafama çok takılıyor. İnşallah ciddi bir şey yoktur, teşekkür ederim.
Şu an doktora gitmeden bilemezsiniz.
Aynen haklısın yarın gideceğim zaten, ama yine de kafama takılıyor nedir diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı