İnceleme Penta Logitech destek deneyimi

Merhaba. Penta ile yaşadığım olayı anlatmak istiyorum.

Amazondan Logitech K380 adlı klavyeyi satın almıştım. Penta'ya göndermeden önce klavyemde bağlantı sorunu yaşıyordum. Gün içinde 3 veya 4 kez oluyordu. Klavyeyi kullanırken birden bire kapanıyordu. Araştırdım, çözümü bulamadım. Geçici olarak kapat aç yaparak tekrar bağlıyordum veya Logi Options+ uygulamasını açınca otomatik bağlanıyordu. Ama açık kalınca da yeniden gidiyordu.

20 Mayıs 2023 tarihinde Penta'ya durumu özetledim ve 22 Mayıs 2023 tarihinde dönüş yaptılar. Kendilerine göndereceğim kargo kodunu yolladılar ve bende gönderdim eksiksiz olarak.

30 Mayıs 2023'de ise bana dönüş yapıldı. Yurt içi ile bana klavyeyi gönderiyorlardı. Yapılan işlem'de "Penta değişti" yazıyordu. Ben anlamıştım zaten yeni ürün gönderdiklerini ama bu kadar hızlı olacağını düşünmüyordum.

2 gün içinde klavyem geldi ve 0 kutulu halinde geldi. Yani eski kutuya koyup da göndermemişler baya jelatinini ben açtım. Kendilerine teşekkür ediyorum benim açımdan olumlu geçti. Gencer Gaming faciasından sonra ilaç gibi geldi.(30 gün boyunca ürünüm garantide kaldı, şikayet etmesem oyalıyorlardı, şikayet edince 1 gün içinde değişim yapılacak diye aradılar :))

1685657162649.png

Dosya Ekleri

• IMG_20230601_171326.jpg
    IMG_20230601_171326.jpg
    162,1 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20230601_171424.jpg
    IMG_20230601_171424.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Ben de İtopya'dan kulaklık aldım Corsair Void Elite, kargoyla geri gönderdim değişim yapmadılar. Sağ ve sol ses dengesi bozuk dedim. Sağlam deyip geri gönderdiler bana 😀

Şuan kulaklığı windowstan sol sağ dengesini ayarlayarak kullanıyorum.

Ben de İtopya'dan kulaklık aldım Corsair Void Elite, kargoyla geri gönderdim değişim yapmadılar. Sağ ve sol ses dengesi bozuk dedim. Sağlam deyip geri gönderdiler bana 😀

Bazı firmalar çok ilgisiz olabiliyor cidden... Elimden geldiğince Amazon'dan ve satıcısı Amazon'dan almaya çalışıyorum.

Corsair RMA üzerinden ticket açın, yenisini yolluyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı