Pentakill 7A-RTX4000 alınır mı?

leeye_omer

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıdaki linkteki bilgisayarı özelleştirdim sizce bu fiyata bu özellikler uygun mudur?
Pentakill 7A-RTX4000/Ti/S - Game Garaj

1713129789383.png

Yanına da bunu alın hocam.

Yanına da bunu alın hocam.
Hocam sizin attığınız bilgisayarın RAM'i için 32 istiyorum, hangisini önerirsiniz?

Ben hayatta bu anakartla almazdım. Minimum seçeneklerden B650-S WIFI ya da GAMING PLUS WIFI seçerdim. Hem daha da ileriye dönük olurdu. Alttaki videoyu izleyebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben hayatta bu anakartla almazdım. Minimum seçeneklerden B650-S WIFI ya da GAMING PLUS WIFI seçerdim. Hem daha da ileriye dönük olurdu. Alttaki videoyu izleyebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anakart ve 32 gb ram ile güncellendiği zaman uygun olur mu?

Anakart ve 32 gb ram ile güncellendiği zaman uygun olur mu?
Bütçe olarak size nasıl uygun olur bilmiyorum da bence bu çöp anakartlar yerine minimum gaming plus wifi tarzı seçmeniz daha mantıklı. En azından ileriye dönük. RAM konusunda şahsen yorum yapamıyorum bilgili arkadaşlar CL farkı ne kadar etkilidir DDR5 de söylerler ama ben kendi kasam için baktığım testlere göre düşük CL yüksek MHz ram aldım. Zaten arada 300 500 bir şey oynuyordu.

Açıkçası bir şey alınıyorken tam alınması taraftarıyım.

Bütçe olarak size nasıl uygun olur bilmiyorum da bence bu çöp anakartlar yerine minimum gaming plus wifi tarzı seçmeniz daha mantıklı. En azından ileriye dönük. RAM konusunda şahsen yorum yapamıyorum bilgili arkadaşlar CL farkı ne kadar etkilidir DDR5 de söylerler ama ben kendi kasam için baktığım testlere göre düşük CL yüksek MHz ram aldım. Zaten arada 300 500 bir şey oynuyordu.

Açıkçası bir şey alınıyorken tam alınması taraftarıyım.
Hocam neden çöp anakart dediğinizi hala anlayamadım. 30dk'lık videoyu da izleyemem oturup sistemi ben almayacağım zaten. Ram + anakartı düzgün seçse 45k oluyor zaten sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı