Pentium 2.00 GHz HD 6500 PC açılırken siyah ekran hatası

crisBADBOY

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
AMD radeon HD 6500 series
İşlemci
intel pentium 2.00 Ghz
2023 4 GB RAM PC'yi açarken siyah ekran hatasına veriyor. Çözümü nedir? BIOS mu güncellenecek?

Ekran kartını çıkarıp dener misin. VGA Kablosunu anakarta takarak görüntü al. Görüntü geldiyse ekran kartında sorun var demektir. İşe yaramazsa RAM'leri silgi ile hafifçe temizle tekrar tak ve dene.

Ekran kartını çıkarıp dener misin? VGA kablosunu anakarta takarak görüntü al. Görüntü geldiyse ekran kartında sorun var demektir. İşe yaramazsa RAM'leri silgi ile hafifçe temizle tekrar tak ve dene.

Senin dediğin ben şu an eski RAM de kullanıyorum ekran kartımda sıkıntı yok hem ben yakında ekran kartını değişeceğim ama silgi ile hafif CE silerim.

Nasıl sıyah ekran hatası dostum?

RAM'i takınça siyah ekranda kalıyor bip sesi vermiyor sade mavi ışık yanıp sönüyor.

Senin dediğin ben şu an eski RAM de kullanıyorum ekran kartımda sıkıntı yok hem ben yakında ekran kartını değişeceğim ama silgi ile hafif CE silerim.

RAM'i takınça siyah ekranda kalıyor bip sesi vermiyor sade mavi ışık yanıp sönüyor.

Kaç kanal RAM takılı yerını degıstır temızle RAM'ı.

2 kanal var ikisi de DDR3 bir 2 ki kanalda ha var oda DDR2 benim kullandığım DDR3 ne dedini tam anlamadım.

@N0rvecli

Tekını çıkar oyle aç sonra açılmaz ıse çıkardıgın ıle aç hangısı ıle açılmazsa sılgı ıle ucunu sil.

Yeni konular

Geri
Yukarı