Pentium 2117U sistem için oyun önerisi

Arada sırada giriyorum fakat çok çabuk sıkıyor o yüzden nadiren giriyorum o oyuna. Bu oyun hakkında güzel bir mod biliyor musunuz?(oyunu zorlaştırmayan)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modu öneririm ben bu mod ile oynuyorum.

Hocam internetiniz kaç download? Ve ayrıca GTA 5'i kaldıramayacak bir bilgisayar değil eski sürümleri indirip deneyin.
Hocam ben GTA 5'i Online seviyorum. Şu an download hızım 25 fakat evde sadece iki kişi olduğu için(ben dahil) normalde evde 4 kişi oluyor. En son baktığımda download hızım 5'ti yani sabit durmuyor.

Hocam ben GTA 5'i Online seviyorum. Şu an download hızım 25 fakat evde sadece iki kişi olduğu için(ben dahil) normalde evde 4 kişi oluyor. En son baktığımda download hızım 5'ti yani sabit durmuyor.

O zaman maalesef yapacak bir şeyimiz yok. Düşük bütçeli indie oyunlar oynayabilirsiniz veya Watch Dogs gibi GTA 5 alternatiflerine bakacaksınız.

Just Cause 2 - Saints Row: The Third - Mafia 1 - GTA 3 - GTA Vice City - GTA San Andreas - APB Reloaded - Terraria - Stardew Valley - sleeping dogs
Bunlara bakın kesin bir şey diyemem ama deneyebilirsiniz.

Just Cause 2 - Saints Row: The Third - Mafia 1 - GTA 3 - GTA Vice City - GTA San Andreas - APB Reloaded - Terraria - Stardew Valley - sleeping dogs
Bunlara bakın kesin bir şey diyemem ama deneyebilirsiniz.
Sleeping Dogs mu? Seve seve bitirdiğim bir oyun. O oyunda en iyi arabayı ve motoru almıştım fakat bir yerden sonra sıktı hikaye bitince oyunda bitti. Diğerlerine bakacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı