Pentium 4 işlemci CPU kullanım sorunu

kerimcan3221

Hectopat
Daha fazla  
İşyerindeki bilgisayarımın Q6600 işlemcisi yandıktan sonra Pentium 4 3.00 GHz işlemci taktım. Bilgisayar boştayken CPU kullanımı en fazla %5 ama en basit olarak mouse imlecini haraket ettirdiğim zaman %30 oluyor. Ve acaip kasıyor bilgisayar.

Sistem özellikleri
  • Intel Pentium 4 3.00 GHz işlemci
  • 4 GB DDR 2 667 MHz RAM
  • Zotac 8500 GT Ekran kartı
  • 300 Watt PSU

Windows 7 Ultimate 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Sistemde virüs yok (Yeni formatladım) düzenli olarak ASC kullanıyorum. İnternette izledim bu işlemci ve ekran kartımın muadili ile CS:GO 50 FPS oynayan arkadaşlar var.

Windows 7 Ultimate 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Sistemde virüs yok (Yeni formatladım) düzenli olarak ASC kullanıyorum. İnternette izledim bu işlemci ve ekran kartımın muadili ile CS:GO 50 FPS oynayan arkadaşlar var.
Eğer ASC dediğiniz Advanced System Care ise önce onu bir kaldırın zaten. Makineyi o felç ediyordur. Bitdefender tarzı sistemi yormayan bir antivirüs kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı